Cik bieži jāveic manikīrs un pedikīrs?

kajas rokas manikirs pedikirs

Vairumam dāmu patiktu profesionāli atsvaidzināt manikīru un pedikīru ikreiz, kad vien iegribas, bet tad mūsu bankas konts tukšotos krietni ātrāk, kā gibētos. Un, protams, arī mūsu laiks ir pārāk dārgs, tāpēc, lai cik patīkams un atslābinošs manikīra un pedikīra process nebūtu, tam vienkārši nav pietiekami daudz brīva laika. Lai taupītu laiku, varam mēģināt nagus sakopt pašas, bet būsim pret sevi godīgas – nemākam ienedžus izgriezt tā, kā to prot profesionāļi. Galu galā, cik tad bieži manikīra – pedikīra procedūras vispār ir nepieciešamas un kādi faktori to nosaka?

Dzīvesstils

Tas, cik lielas rūpes nepieciešamas Taviem nagiem, ir tieši atkarīgs no tava ikdienas ritma. Piemēram, mājās sēdētājām un seriālu vērotājām, būs nepieciešama gluži cita nagu kopšana, nekā tām, kuras izbauda pārgājienus dabā. To, cik lielu ietekmi uz nagu veselību atstāj dzīvestils, aptuveni sapratīsi, ja atbildēsi uz zemāk esošajiem jautājumiem

• Tu gatavo mājās vai dod priekšroku restorāniem un ēdienu piegādei?
• Vai Tu pavadi savas dienas rakstot uz datora, sportojot vai tīrot sniegu no piebraucamā ceļa?
• Kā tu labprātāk pavadītu saulainu brīvdienu: spēlējot pludmales volejbolu vai vēlreiz noskatoties visas Sex and the City sērijas?

Slikti ieradumi

Mums viesiem iekšā sēž velniņi – daži skrollē telefonus līdz diviem naktī, kamēr citi knibina ādu ap nagiem, vai vēl trakāk – grauž nagus. Vieniem rezultātā ap acīm ir tumši loki, bet otriem – ap nagiem atplēsti ādas gabali. Ja piederi pie otrajiem, tad varam pačukstēt, ka svaigs manikīrs uz kādu laiku var apturēt nagu knibināšanu, jo skaistumu jau negribas bojāt, vai ne?

Kādi nagi Tev patīk?

Vēl viena lieta, ko vērts apdomāt, runājot par to, cik bieži vajadzīgs manikīrs un pedikīrs, ir tas, cik svarīgs tev ir nagu izskats un atbilstība modes tendencēm? Piemēram, kāda nagu forma tev piestāv – gara, īsa, ovāla vai kvadrātaina?

• Kad spalvainie vilkaču nagi bija modē, tev tādus gribējās? Esi godīga.
• Vai tev labāk patiktu nude krāsas nagi vai pamatīks ģeometrisks mākslas darbs uz nagiem?
• Īsi un pieticīgi vai gari un spici nagi?

Skaidrs, ka par nagiem ir jārūpējas, neatkarīgi no dzivesstila. Modīgajām manikīra pakalpojumus gribas saņemt biežāk, kamēr dabas bērniem – gandrīz nekad. Un tomēr, cik bieži mums būtu jāapciemo mūsu nagu meistars?

manikirs pedikirs ma-beauty

Vienreiz divās nedēļās

Ja tu esi skrienoša, aktīva, visu dienu raksti ziņas telefonā, tev patīk gatavot vai tu strādā ar datoru, tad zini, ka tavi nagi cieš katru dienu. Arī trauku mazgāšana un nagu skrubināšana neko labu nagiem nedara. Katrā ziņā, turpini būt aktīva, bet mēģini ik pa divām nedēļām aiziet līdz savam nagu meistaram un vizīšu starplaikos lietot nagu eļļu.

Vienreiz trijās nedēļās

Tu esi no tām, kurām patīk gulēt smilšainā pludmalē nevis spēlēt pludmales volejbolu? Pasūtīt ēdienu nevis gatavot pašai? Tu pavadi laiku arī ārpus mājas un par baltrocīti tevi nevar saukt, bet lielāku prieku tomēr rada ērta iekārtošanās dīvānā un laba grāmata? Izklausās, ka svaiga nagu krāsa ik pa divām – trijām nedēļām, priekš tevis ir ideāls variants.

Vienreiz mēnesī un retāk

Tu vari iet vai vari neiet pie nagu meistara – tavā prioritāšu sarakstā nagi augstu vietu neieņem. Tu jūties labi, apmeklējot manikīru un pedikīru reizi mēnesī un retāk, jo jūties gana prasmīga savus nagus apkopt pati.

**

Cik bieži tu apmeklē manikīru un pedikīru? Varbūt ir pienācis laiks atsvaidzināt nagu laku?
Adrese: Vecrīga, Teātra iela 2 (blakus Galerija Centrs)
Tel: +371 26218441