SEJAS PROCEDŪRAS

MANUĀLĀ SEJAS DZIĻĀ TĪRĪŠANA

Procedūra paredzēta biezai, taukainai, pelecīgai ādai ar komedoniem un noslieci uz akni. Procedūras rezultātā āda tiek dziļi un rupīgi attīrīta no melnajiem punktiem un pinnēm, uzlabojas tās tonuss un krāsa, izlīdzinās reljefs, tiek stimulēti atjaunošnas procesi un uzlabojas ādas ārējais izskats.

Procedūrā ietilpst:
– Ādas attīrīšana no putekļiem, netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas,
– viegls pīlings palīdz nolobīt vecas ādas šūnas,
– ar speciālu mitrinošo gēlu tiek atvērtas ādas poras,
– manuālā tīrīšana palīdz rūpīgi un vienmerīgi atbrīvot poras no aizprostojumiem un komedoniem, padarot ādu gludu un tīru,
– poru savelkoša un nomierinoša maska veic antiseptiskas un nomierinošas funkcijas, savelkot poras, atsvaidzinot un mitrinot ādu, atjaunojot tās barjerfunkcijas,
– nobeigumā ar vieglu masāžu tiek uzklāts sejas un acu krēms.

Cena

Manuālā tīrīšana 90min 50.00 EUR
AUGĻSKĀBJU PĪLINGS

Ar augļskābēm tiek noārdīta ādas virskārta jeb raga slānis. Augļskābju pīlingu iesaka arī sievietēm ar vīstošu ādu, turklāt ar to var likvidēt pigmentācijas plankumus un samazināt ādas taukainību.

Pīlingu var veikt pat plānas un jutīgas ādas gadījumā, jo augļskābju procedūru mērķis ir ne tikai nolobīt ādas virskārtu (cilvēkiem ar plānu ādu tā ir neliela), bet galvenokārt – stimulēt procesus dermā (ādas vidējā slānī) – ražot kolagēnu un paaugstināt ādas elastību.

Pīlinga iedarbībā raga slānis tiek noārdīts, toties derma kļūst biezāka, tādējādi atjaunojas arī ādas virsējā kārta – jau biezāka, ar veselīgāku toni, reljefs ir līdzenāks, krunciņas – mazākas. Pīlingu ar augļskābēm var veikt arī profilaktiski – liekot šūnām strādāt aktīvāk.

Pīlinga sastāvā pārsvarā ir glikolskābe, pievienota tiek arī citronskābe, ābolskābe, vīnskābe vai pienskābe, un tās visas iegūst no dabiskām izejvielām – āboliem, citrusaugļiem, dzērvenēm, kļavām, cukurniedrēm un citiem augļiem.

Pirms un pēc procedūras

Tā kā augļskābes pīlings ir gana agresīva procedūra, kursa laikā jācenšas izvairīties no citiem ārējiem apstākļiem, kas varētu ietekmēt ādas stāvokli. Dienu pirms pīlinga nav ieteicams apmeklēt pirti, baseinu un doties slēpot vai pastaigāties aukstumā un vējā. Arī pēc procedūras nav ieteicams apmeklēt pirti, baseinu, solāriju, un tiem, kam ir plāna āda, procedūras dienā nevajadzētu lietot alkoholu – sejas asinsvadi var paplašināties, āda var kļūt sarkana, turklāt apsārtums var būt noturīgs. Ja kādreiz piedzīvota alerģiska reakcija uz konkrētu augļskābi, piemēram, citronu, tad AHA pīlings un AHA kosmētika nav ieteicama.

Augļskābe var izraisīt apsārtumu un piepampumu arī tad, ja āda nav vesela, piemēram, ir hroniska dermatīta saasinājums.


Cena

Tīrīšana ar augļskābēm 90min 50.00 EUR
ULTRASKAŅAS SKRUBIS

Ultraskaņas skrubis ir lielisks ādas attīrīšanas veids, kas nerada ādas apsārtumu un iekaisumu, turklāt tas ir piemērots pat ļoti jutīgai ādai. Šīs nesāpīgās procedūras laikā āda tiek maigi, taču rūpīgi attīrīta no netīrumiem, virsējā ādas slāņa ragveida šūnām, taukiem un tauku dziedzeru aizsprostojumiem.

Pēc procedūras āda izskatās svaiga un veselīga. Ultraskaņas rezultātā rodas vibrācijas, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādu, veicot mikromasāžu šūnu līmenī, pastiprinot ādas dabīgo imunitāti, uzlabojot sejas ādas vielmaiņu un stimulējot kolagēna un elastīna veidošanos.

Ultraskaņas procedūra uzlabo kosmētisko un ārstniecisko līdzekļu nokļūšanu ādā. Pēc procedūras seko aktīvo vielu ievadīšana ādā ar jonoforēzi.

Ultraskaņas skrubis 75min 50.00 EUR
ĀDAS ATTĪRĪŠANA AR MIKRODERMOBRĀZIJAS KRISTĀLIEM

Mirkrodermabrāzija, ko dēvē arī par ādas slīpēšanu, ir sejas procedūra, ar kuru var tikt novērsti pigmenta plankumi. Efektīvāk zūd pigmenti, kas radušies saules vai hormonu ietekmē, piemēram, grūtniecības laikā. Jāņem vērā, ka visātrāk un parasti pilnībā izdodas novērst pigmenta plankumus, kas izveidojušies nesen, jo savlaicīgāk veiksi mikrodermabrāzijas procedūru, jo labāks būs rezultāts.

Mikrodermabrāzija arī atjauno ādu – izlīdzina sīkās grumbiņas – ap acīm, muti un uz pieres, kā arī nodrošina liftinga efektu – paceļ un nostiprina sejas ovālu.

Mikrodermabrāzija bieži tiek veikta arī sievietēm gados, kam problemātiskā ķermeņa daļa ir plaukstas, jo uz tāmpigmenta plankumi ir visuzkrītošāk pamanāmi. Tiesa, ādas novecošās dēļ radušies pigmenta plankumi, (kam visvairāk ir pakļauta seja, kakls, dekoltē zona, plaukstas), ar mikrodermabrāziju var tikt padarīti vizuāli neuzkrītošāki, taču tos ne vienmēr izdodas pilnībā novērst.

Mikrodermabrāzija palīdz mazināt un arī pilnībā novērst strijas, ko visbiežāk ietekmē grūtniecība, kā arī strauja svara zaudēšana vai pieņemšanās svarā. Mikrodermabrāzijas laikā var tikt apstrādātas problēmzonas – dibens, vēders, krūtis, roku augšdelmi. Šajās ķermeņa daļās sen izveidojušās (vecas) strijas var tikt padarītas vizuāli neuzkrītošākas, savukārt nesen izveidojušās (jaunas) strijas ar mikrodermabrāziju var novērst pilnībā.

Mikrodermabrāzija ir piemērota cilvēkiem, kam diskomfortu rada piņņu rētas uz sejas, pēc procedūras āda kļūst līdzenāka, piņņu rētas -vizuāli neuzkrītošākas. Tieši tādēļ šo procedūru iecienījuši arī vīrieši, jo viņiem biežāk ir piņņu radīti ādas bojājumi. Kā arī vīriešiem mikrodermabrāzija ir ļoti noderīga, jo novērš ādā ieaugušus bārdas rugājus. Jau pēc pirmās procedūras bārdas rugāji vairs neieaug ādā.

Mikrodermabrāzija var tikt veikta jebkuram cilvēkam, tai skaitā grūtniecēm un cilvēkiem, kam ir alerģiska āda, jo procedūras laikā mehāniski iedarbojas uz ādu, netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas vai lāzeri.


Cena

Mikrodermabrāzija 90min 55.00 EUR
MUGURAS UN DEKOLTĒ ĀDAS DZIĻĀ TĪRĪŠANA

Dziļā ādas mehāniska tīrīšana ar AHA augļskābēm vai mikrodermabrāziju. Procedūra paredzēta problemātiskas muguras ādas un dekoltē kopšanai.


Cena

Dziļā ādas mehāniska tīrīšana 2h 100.00 EUR
SEJAS MASĀŽA

Sejas muskuļi, tāpat kā ķermeņa muskuļi sāk atrofēties bez sistemātiskiem vingrinājumiem. Tādēļ sejas masāža ir viena no svarīgākajām sejas ādas procedūrām. Tā ir neaizvietojama sejas ādas kopšanas sastāvdaļa, jo atjaunojas enerģija, palielinās ādas elastība, sejas krāsa top daudz patīkamāka un uzlabojas pašsajūta un garastāvoklis. Masāžas laikā āda it kā atspirgst un atjauninās, pastiprina savu aizsardzību. Labums no masāžas veikšanas ir acīmredzams,jo masāža uzlabo asinsriti un vielmaiņu. Varētu teikt, ka masāža palīdz ādai elpot, tātad – dzīvot un saglabāt jaunību un tvirtumu.

Kā jebkuras masāžas laikā, tad kad mūsu domas ir tālu prom – garīgais saiknes centrs saņem pilnvaras rīkoties un saņem jaunus spēkus no pasaules virsotnēm- atslābstot muskuļiem, atslābst ari jūsu prāts un jūs iekšēji vairāk smaidat.

Klasiskā sejas masāža ietver sevī ari kakla un dekoltē zonas masāžu. Sejas un kakla masāžas rezultāts – muskuļu tonuss tiek paaugstināts, tiek uzlabots to fizioloģiskais stāvoklis.Sejas masāža atšķiras no pārejām ar savu maigumu un ritmiskumu.


Cena

Sejas masāža 18.00 EUR

 

ALGOTHERM© SEJAS KOPJOŠĀS PROCEDŪRAS

SOS PROCEDŪRA JŪTĪGAI SEJAS ĀDAI

Procedūra lieliski novērš jūtīgas (tai skaitā kuperozas ādas) ādas problēmas, koriģē, baro un mitrina ādu.

Pēc procedūras āda ir aizsargāta un mazinās nepatīkamās sajūtas. Samazinās apsārtums un ādas problemātiskie laukumi. Tiek atjaunota ādas labsajūta un mīkstums. Koriģējošie zaļie pigmenti acumirklī vizuāli samazina apsārtumu.

Procedūrā ietilpst sejas ādas un dekoltē zonas attīrīšana (manuāla, ar ultraskaņas skrubi vai dermobrāzija) atbilstoši ādas tipam, maigs pilings, sejas masāža, nomierinošas maskas, seruma un piemērota sejas krēma uzklāšana.


Cena

SOS Procedūra jūtīgai sejas ādai 75min 50.00 EUR
MITRINOŠA SEJAS ĀDAS PROCEDŪRA

Atsvaidzinoša procedūra ādai. Procedūras laikā āda tiek mitrināta un aizsargāta.

Pēc procedūras āda kļūst spožāka, izzūd sausuma radītās līnijas, tiek atjaunots ādas mitruma līdzsvars. Dziļi mitrinoša un kopjoša procedūra, kas izlīdzina, mīkstina un atjauno sejas ādu, padarot to elastīgu un svaigu.

Šī procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.


Cena

Mitrinoša sejas ādas procedūra 75min 50.00 EUR
NOGURUŠAS ĀDAS AIZPILDĪŠANA AR VITAMĪNIEM

Procedūra nogurušai, blāvai (nikotīna un kofeīna lietošanas rezultātā) sejas ādai.  Procedūras laikā sejas āda tiek apstrādāta ar jūras augu liftinga krēmu. Procedūras laikā sejas āda tiek nostiprināta, uzlabota tās elastība. Āda kļūst mīkstāka, pabarota un vitaminizēta. Pateicoties liftinga efektam, sejas kontūra izskatās patiešām atjaunota. Āda tiek mitrināta un izskatās redzami stingrāka.

Dziļi kopjoša procedūra ar jūras aļģu kosmētikas Algotherm (Francija) līniju AlgoTime Expert apvienojumā ar mikrodermabrāziju.


Cena

Nogurušas ādas aizpildīšana ar vitamīniem  75min 50.00 EUR
PROCEDŪRA PIRMAJĀM KRUNCIŅĀM

Procedūra, kuras laikā sejas ādā tiek iestrādati aktīvo vielu komponenti, kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas defektiem. Vizuāli samazina apsārtumu un problemātisko ādas elementu izmēru un izskatu 24h laikā. Procedūra atjauno dabīgo līdzsvaru  un labsajūtu. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cena

Procedūra pirmajām krunciņāmm   90min 60.00 EUR
PRETGRUMBU PROCEDŪRA NOBRIEDUŠAI ĀDAI

Procedūra, kuras laikā sejas ādā tiek iestrādati aktīvo vielu komponenti (jūras augu liftinga krēms), kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas krunciņām, īpaši nostiprinot un uzlabojot ādas elastību. Procedūra atjauno dabīgo līdzsvaru  un labsajūtu.  Pēc procedūras āda atkal kļūst mīksta. Pateicoties liftinga efektam, sejas kontūra izskatās patiešām atjaunota. Āda tiek mitrināta un izskatās redzami stingrāka. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, mitrinoša sejas maska un krēma uzklāšana. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cena

Pretgrumbu procedūra nobriedušai ādai   90min 60.00 EUR
SEJAS OVĀLU PACEĻOŠA PROCEDŪRA NOBRIEDUŠAI ĀDAI

Procedūra, kuras laikā sejas ādā tiek iestrādati jūras augu aktīvo vielu komponenti, kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas grumbām un tumšajiem pigmentācijas plankumiem. Procedūra maigi iekļauj ādu, āda tiek mitrināta un aizsargāta.  Pēc procedūras samazinās tumšie plankumi uz sejas, sejas āda  izskatās starojoši jaunāka. Procedūras laikā izmantotās kosmētikas sastāvā ir tādas aktīvas sastāvdaļas, kā: Undaria Pinnatifida aļģe – pret grumbu iedarbība: veicina ādas elastīna, kolagēna un hialuronskābes kvalitāti un kvantitāti Dictyoperis Membranacea aļģe – kavē tumšo plankumu rašanos (meloģenēzi) Īrisa ekstrakts – ar pret novecošanas iedarbību: atjauno ādu, aizkavē krunku veidošanos, ādas sausumu un elastības mazināšanos

Cena

Sejas ovālu paceļoša procedūra nobriedušai ādai   90min 65.00 EUR
SEJAS PROCEDŪRA VĪRIEŠIEM

Procedūrā ietilpst sejas un kakla ādas (skūšanās zonu) attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, nomierinošas sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cena

Procedūra vīriešiem sejas un apkakles skūšanās zonu nomierināšanai   75min 40.00 EUR

 

GRIMS

PERMANENTAIS GRIMS

Permanentais grims ir metode ar kuras palīdzību iespējams pārveidot un uzlabot uzacu, acu un lūpu līnijas atbilstoši klienta vēlmēm, iespējams labot un izlīdzināt sejas defektus.

Izmantojot speciālu aparātu, ādā ievada krāsas pigmentu 0,5 – 1mm dziļumā ar maztraumatsiku adatu. Procedūra ilgst no 1 līdz 2 stundām, tas atkarīgs no zonas, kurā tā tiek veikta. Šajā laikā ietilpst skices uzzīmēšana, anestēzijas uzklāšana un permanentā grima ietetovēšana. Uzreiz pēc procedūras, neatkarīgi no tā, kādā zonā tā tika veikta, klients var mierīgi doties mājup, uz darbu, vai kur citur. Pilnīga sadzīšana notiek 7 dienu laikā.Permanentais grims saglabājas no 3 līdz 5 gadiem.

Drošības pasākumi pirms procedūras:
– Herpes vīrusa profilakse lūpām (ja procedūra tiek veikta lūpām)
– Atteikties no sauļošanās 7 dienas pirms procedūras.
– Trīs dienas pirms procedūras atteikties no sejas un ķermeņa procedūrām.

24 stundas pirms procedūras nav vēlams:
– Dzert kofeīnu saturošus dzērienus.
– Lietot medikamentus, kuri satur uzbudinošas vielas.
– Lietot asinsvadus paplašinošas vielas (alkohols, aspirīns utt.).
– Pēc iespējas samazināt smēķēšanu.

Pēcprocedūras kopšana:
– Turpināt herpes vīrusa profilaksi 4 dienas. (tikai gadījumā, ja tiek veikta lūpu mikropigmentācija).
– Apstrādāto zonu uzturēt sausumā. Nedrīkst apmeklēt saunu,  peldēties,izvairīties no intensīvam sporta nodarbībām.
– Saudzīgi apieties ar apstrādāto zonu. Nedrīkst to kasīt vai berzēt, jo tas nelabvēlīgi ietekmē sadzīšanas procesu un var novest pie zīmējuma izmaiņām.
– Atteikties no kosmētikas izmantošanas apstrādātaja zonā.
– Atteikties no sauļošanās.

Šo rekomendāciju ievērošana tieši ietekmē anestēzijas efektivitāti!


Cena

Uzacis  
Matiņu tehnika 180.00 EUR
3D efekts 190.00 EUR
Ar aizpildīšanu 190.00 EUR
   
Lūpas  
Kontūra ar iztušējumu 180.00 EUR
Pilna lūpu aizpildīšana 190.00 EUR
   
Acis  
Augšējā plakstiņa līnija 180.00 EUR
Augšējais + apakšējais plakstiņš 190.00 EUR
   
Ombre tehnika  
Uzacis 200.00 EUR
Augšējā plakstiņa līnija 200.00 EUR
DIENAS GRIMS

Viegls un dabīgs grims, kas īpaši piemērots svarīgām tikšanās reizēm dienas laikā vai, piemēram, pases fotogrāfijām.

Cena

 

No  30.00 EUR
VAKARA GRIMS

Spilgtāks un izteiksmīgāks grims. Piemērots svinīgiem vakara pasākumiem, fotosesijām un citiem īpašiem notikumiem.

Cena

 

No 30.00 EUR
GRIMS LĪGAVĀM

Svinīgs grims, kas īpaši pieskaņots līgavas vēlmēm un kāzu tematikai. Ideālā gadījumā līgava tiekas ar make-up mākslinieci un veic izmēģinājuma make-up, lai rezultāts kāzu dienā būtu tieši tāds, kādu līgava izsapņojusi.

Cena

Kāzu grims 30.00 EUR