MATU GRIEZUMS

VEIDOŠANA

MATU KRĀSOŠANA

 

KERATĪNA MATU TAISNOŠANA

KERATĪNA MATU TAISNOŠANA

Keratīna jeb ārstnieciskā matu taisnošana ir procedūra, kuras laikā mata stiebrs no iekšienes tiek piepildīts ar keratīnu, tādejādi padarot matus veselīgākus, spīdīgākus un taisnākus. Keratīna matu taisnošana ir speciāli radīta lokainu matu īpašniecēm, jo šī matu taisnošanas metode matus iztaisno, netraumējot to sastāvu. Matu taisnošana ar keratīnu piemērota visiem matu tipiem – gan porainiem, gan bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem, kuros nepieciešams atjaunot keratīna līmeni un uzlabot mata veselību, gan arī dabisko matu īpašniecēm, kuras vēlas tikai pasargāt savus matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Keratīns ir viela, kas nodrošina matiem elastību un stiprumu. Ja tas matos izsīkst, tie kļūst trausli, bieži šķeļas un lūst. Tāpēc procedūrā izmantotais keratīns papildina dabiskās mata keratīna krātuves, līdz ar to, uzlabojot mata stiebra veselību sakļaujot mata zvīņas. Lai keratīns varētu labi atjaunoties, ir nepieciešams uzņemt pietiekoši aminoskābes metionīna devu, kas organismā netiek sintezēta. (ieteicamie vitamīni – Biotīns jeb H vitamīns, kā arī A un B grupas vitamīni).

Matu taisnošana ar keratīnu ir saudzīga procedūra, jo keratīns maigi iekļūst starp matu zvīņām un piepilda matu no iekšpuses padarot to veselīgāku.

Tas pārklāj matus, kā rezultātā mati ir mīksti, spīdīgi, veseli un taisni. Keratīns saglabājas līdz pat četriem mēnešiem, pakāpeniski izmazgājoties no matiem.

Ja izvēlies izmēģināt keratīna ārstniecisko taisnošanu, tad jārēķinās, ka procedūra ilgst no stundas līdz trim stundām atkarībā no matu garuma un biezuma.

Pēc matu taisnošanas ar keratīnu nepieciešams ievērot pāris sekojošus noteikumus:

1. Lai efekts būtu ilgstošs, pirmās trīs dienas ar matiem jābūt īpaši pacietīgai un uzmanīgai.
2. Trīs dienas pēc procedūras nedrīkst matus ne mazgāt, ne siet astē, ne likt aiz ausīm vai atspraust ar sprādzi. Tas nepieciešams, lai keratīns matā nostabilizējas un aizpilda maksimāli daudz pavērušos zvīņu.
3. Ieteicams šis trīs dienas neieplānot svarīgas tikšanās, pasākumus, tusiņus vai citas svinīgas iziešanas. Ideāli, ja visas trīs dienas var pavadīt mājās, jo šajās trīs dienās mati nedrīkst salīt vai citādi saslapināties!
4. Ja mati tiek mitrumā, tad OBLIGĀTI nepieciešams vēlreiz matus iztaisnot ar matu panniņu, jo ir ļoti būtiski, lai visas šīs dienas mati būtu pilnīgi taisni!!
5. Nedrīkst aizmirst, ka pēc keratīna matu taisnošanas ikdienas lietošanā jāizvēlas šampūnu, kura sastāvā nav „Sodium” hlorīda. ( Tā ir ļoti intensīva, mata stiebru attīroša viela, kas līdz ar netīrumiem ātrāk var atmazgāt arī matiem tik vērtīgo keratīnu). Šampūnu var iegādāties specializētajos frizierveikalos, eko kosmētikas veikalos, kā arī pie meistara, kurš šo procedūru veic.

Tiesa, mati pirmās trīs dienas izskatīsies taukaini un netīri, toties pēc tam pat līdz četriem mēnešiem varēsi aizmirst par spurainiem, pūkainiem un nespodriem matiem!

 

Apskatīt cenu

 

PERMANENTĀ MATU TAISNOŠANA

PERMANENTĀ MATU TAISNOŠANA

Šī procedūra piemērota lokainu vai cirtainu matu īpašniecēm, kuras vēlas taisnus un gludus matus.

Permanentā matu taisnošanas procedūra aizņem aptuveni 3-5 stundas (atkarīgs no matu garuma) un tā iztaisnos matus – gan dabīgus, gan jau ķīmiski apstrādātus – krāsotus, balinātus vai ar ilgviļņiem.

Citas matu taisnošanas procedūras, piemēram, matu taisnošana ar karatīnu, iztaisno matus tikai uz dažiem mēnešiem, tāpēc mēs rekomendējam permanento taisnošanas procedūru, kas nodrošinās paliekošu rezultātu. Šī matu taisnošanas procedūra padara matus apsolūti gludus un taisnus, it kā tie būtu iztaisnoti ar matu taisnotāju. 

Pirms procedūras obligāti nepieciešama meistara konsultācija!

 

Apskatīt cenu

 

MATU SPA

MATU SPA

Aizmirsti par pūkainiem uz lūstošiem matiem!

Unikāla matus atjaunojoša procedūra, kuras laikā tiek izmantots:

  • Linsēklu ekstrakts – spīdumam
  • Bambusa ekstrakts – matu atjaunošanai
  • Orhidejas un kašmira ekstrakts – zīdaini gludiem matiem.

 

Apskatīt cenu