5 aktuālas matu sakārtojumu tendences vasarai

gari ciratini lokaini mati 2018 gada vasaras trends

Itin viss, kas noticis pagājušajā ziemā, ir vēsture. Esmu pārliecināta, ka lielais vairums no mums, pārsteigti ar agro pavasara atnākšanu, jau tagad ir piepildījuši skapi ar ziedu motīvu apģērbiem, izsvīduši tonnu sviedru sporta zālē, lai sasniegtu savu ideālo vasaras formu, un piektdienās sevi palutina ar glāzi auksta baltvīna. Bet, ja jūs meklējat veidu, kā savā ikdienā akcentēt īstas ardievas aukstumam un sveiktu siltās sezonas atnākšanu, sāciet ar jaunu frizūru! Šovasar lieliski derēs gan nepaklausīgas lokas, gan neparastas matu krāsas, gan matu lentas, gan neierasti boba griezumi.

2018.gada vasaras mode ir gluži vai apsēsta ar “au natural” lokām – jo lielākām un nekārtīgākām, jo labāk! Kad veido lokas, iestīvinošo matu laku un arī mikrofongalvu veidojošo matu suku atstāj plauktā, tā vietā izlaid lokām cauri pirkstus un uzskati, ka esi gatava iziešanai cilvēkos. Lokainās meitenes, šī ir jūsu vasara!

lokaini mati

lokaini cirtaini nekārtīgi mati


Nonākam gluži vai pretrunā, kad iepazīstinām ar otru lielo vasaras frizūru tendenci – gariem, ļoti taisniem matiem. 70-tie atgriežas ar joni! Protams, vienmēr varam matus pieaudzēt, bet, ja māte daba devusi dabīgus, stiprus, garus matus, tad neaizmirstam regulāri pielīdzināt to galus un lietot labu matu aizsardzības līdzekli, kad izmantojam taisnotāju.

gari taisni mati 70 gadu stilā

taisni mati


Vēl viena tendence, kura pārņem salonu modi, ir choppy bob jeb klasiskais bobs it kā nekārtīgā izpildījumā. Ja mati jau tāpat ir īsi, tad frizētavā nāksies ziedot vien dažus matu garuma centimetrus. Nav nekāds liels upuris stilīgas frizūras iegūšanai, vai ne?

nekārtīgs boba griezums


Viens no skaistākajiem un neparastākajiem matu krāsu trendiem šovasar būs viegli rozā un persiku krāsas. Šī mode prasa vien nelielu matu pabalināšanu, līdz ar to tonētas matu šķipsnas bez bēdām var iegūt gan blondīnes, gan gaišākās brunetes.

rozā mati

rozā mati 2018


Visbeidzot, nobeigsim šo top5 ar visu meiteņu mīlulēm matu lentām, kuras lieliski paglābj ne vien slikto matu dienās, bet arī situācijās, kad pāris dienas nav bijusi iespēja izmazgāt matus. Izmanto matu dabiski izdalītās eļļas, izveido copi un apsien banti. Esi glābta!

matu lenta

matu lenta

Neatkarīgi no modes tendencēm, kuras nāk un iet, viena lieta paliek nemainīga – pa īstam stilīgi ir veseli un stipri mati. Bet, ja nu kāda no šīs vasaras tendencēm ir iekritusi prātā, tad droši zvaniet uz salonu un pierakstieties pie kāda no mūsu lieliskajiem meistariem! Viņiem nekas nav neiespējams un pat trakākās idejas var tikt realizētas dzīvē.

Adrese: Vecrīga, Teātra iela 2 (blakus Galerija Centrs)
Tel: +371 26218441