MANIKĪRS

KLASISKAIS MANIKĪRS

Kā notiek manikīrs?

  1. Nagu un roku apskatīšana. Meistare izpēta Jūsu rokas un nagus un nosaka, vai tie ir veseli. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ādas slimībām un traumām.
  2. Nagu formas izveidošana.Nagu formu izvēlas saskaņā ar pirkstu formu un garumu, Jūsu gaumi un ārējo izskatu. Nagu saīsināšanai izmanto nagu knaiblītes, bet formas veidošanai – īpašas vīlītes. Apvīlēt drīkst tikai sausos nagus, citādi tie var sākt slāņoties.
  3. Kutikulas un ienadžu likvidēšanu izdara ar nagu knaiblītēm vai aparātu
  4. Barojošas kutikulas eļļas un roku krēma uzklāšana.Ar vieglām masāžas kustībām barojošo eļļu iemasē kutikulā un ādā ap nagu

 

klasiskais manikīrs classic manicure
Apskatīt cenu
KLASISKAIS MANIKĪRS + LAKOŠANA AR PARASTO NAGU LAKU

Pēc klasiskā manikīra iespējams uzlakot nagus ar parasto nagu laku vai gēla lakas pārklājumu. Strādajam ar KINETICS nagu lakām,kas klājas un nožūst kā parasta nagu laka, bet noturība ilgst līdz pat 10 dienām! Izvēloties parasto nagu laku, jārēķinās ar lakas žūšanas laiku~10min

 

Apskatīt cenu
KLASISKAIS MANIKĪRS + GĒLA LAKAS PĀRKLĀJUMS

Ilgnoturīgais  gēllakas pārklājums ir viens no labākajiem šobrīd pieejamajiem lakas veidiem.

– Stiprina dabīgo nagu
– Lakas galvenā priekšrocība – ilgstoša noturība, nezaudējot spīdumu līdz pat 4 nedēļām
– Lakas uzklāšana aizņem mazāk laika nekā parastās lakas uzklāšana, jo gēla laku žāvē ar speciālo UV lampu
– Lakas pārklājums ir plāns, uz nagiem izskatās dabiski un skaisti, turklāt laka veic arī nagu stiprināšanas funkciju
– Viegli noņemama tikai 10-15 minūtēs
– Neizraisa alerģiju
– Ar gēla nagu laku nagi tiek stiprināti, pasargāti, tāpēc īsā laikā tos viegli izaudzēt garus
– Plaša  un daudzveidīga  toņu izvēle

 
Apskatīt cenu
GĒLA NAGI

Gēla nagu pieaudzēšana ļauj iegūt sev vēlamākās formas un garuma nagus. Pieaudzējot garākus nagus, tie vizuāli pagarina pirkstu formu, tādējādi padarot pievilcīgu visu roku. 

Gēla nagi ir izturīgi, tiem ir dabisks izskats un perfekta noturība līdz piecām nedēļām. Ik pēc 3-5 nedēļām nepieciešams veikt nagu profilaksi. Gēla nagu pieaudzēšana notiek trīs etapos: vispirms sagatavo dabīgā naga virsmu saķeres izveidošanai ar gēla materiālu, tad tiek uzklāts gēls un izveidota naga forma un garums. Gēlu žāvē zem speciālas uv/led lampas. Tad pēc izvēles iespējams izveidot dažādus dizainus, sākot no pavisam vienkāršiem dabīga lakojuma nagiem līdz pat trakulīgākajām krāsu izpausmēm, papildinātām ar dažādiem dizaina elementiem.

Apskatīt cenu

 

ĀRSTNIECISKĀS NAGU PROCEDŪRAS

PARAFĪNA VANNIŅA

Ļoti efektīva palīdzība raupjai roku un kāju ādai. Šī patīkamā terapija Jums sniegs komforta izjūtu, bet Jūsu roku ādu kļūs neticami maiga. Priecājieties par gludu roku un kāju ādu katru dienu!

Kāpēc noderīga parafīna terapija?

– Samazina hroniskā artrīta sāpes,atslābina saspringtos muskuļus
– Uzlabo locītavu elastību
– Atslābina nogurušas rokas
– Sasilda salstošas rokas
– Uzlabo asinsriti

Regulāri veicot šo precedūru izzūd sīkas grumbiņas. Parafīna vannas vajadzētu lielot arī elkoņiem: jo šīs maigās vietas pieprasa sevišķu uzmanību, ko mēs bieži aizmirstam.

Apskatīt cenu
JAPĀNAS MANIKĪRS

Šī dabīgu nagu kopšanas sistēma veicina novājinātas nagu plāksnes stiprināšanu, barošanu un augšanu. Japāņu manikīru iesaka veikt arī pēc pieaudzētu nagu noņemšanas, kad dabīgai nagu plāksnei ir nepieciešama intensīva atjaunošana. Izmantojot visu japāņu manikīra preparātu kompleksu (vairāk kā 20 preparāti), klienta rokas kļūst par mākslas darbu.

Galvenā manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Efekts pārsteidz: nagu plāksne kļūst tvirta un elastīga, ar pērļu nokrāsu un stikla mirdzumu. Izmantojamie preparāti satur keramīdus un cinku, dabīgus mikroelementu glabātājus, kā aļģu, bambusa, sarkanās tējas ekstraktus, žožoba un ilang-ilang eļļas. Jaunu pielietojumu atrada bišu vasks, gurķu ekstraktu un pērļu drumstalas.

Ja Jūsu nagi ir vāji,trausli un bojāti, tad jau pēc vienas Japānas manikīra procedūras tie izskatīsies nesalīdzināmi labāk –tie kļūst spīdīgi, atgūst veselīgu krāsu un kļūst daudz stiprāki. Pēc 4-5 procedūrām var atjaunot pat ļoti novājinātus un bojātus nagus! 

Neapkalpojam klientus ar nagu infekcijām!

japānas manikīrs japanese spa manicure
Apskatīt cenu
IBX

Šī procedūra izstrādāta dabīgo nagu atjaunošanai un aizsardzībai. IBX iedarbojas nagu plāksnes iekšienē, tāpēc  pēc procedūras uz nagiem drīkst klāt gēllakas pārklājumu.

– Stiprina un atjauno nagus
– Likvidē problēmas: baltos plankumus, nagu sausumu, trauslumu
– Aizsargā nagu no agresīvās gēla lakas iedarbības
– Veicina nagu augšanu

 

PEDIKĪRS

KLASISKAIS APARĀTA PEDIKĪRS

Aparāta pedikīrs ir īpaši saudzīgs un rūpīgs veids, kā parūpēties gan par pēdu skaistumu, gan veselību. Atšķirībā no klasiskā (slapjā) pedikīra, aparāta pedikīrs tiek veikts sausām pēdām, izmantojot īpašus slīpēšanas aparātus, kuru daudzveidīgie uzgaļi nodrošina to, lai pēdas kļūtu nevainojami gludas un maigas. Sausais pedikīrs izslēdz risku dažādu sēnīšu un infekciju slimībām, kas var veidoties mitrumā.

Apskatīt cenu
PEDIKĪRS + LAKOŠANA AR PARASTO LAKU

Pēc klasiskā pedikīra iespējams uzlakot nagus ar parasto nagu laku vai gēla lakas pārklājumu. Strādajam ar KINETICS nagu lakām, kas klājas un nožūst kā parasta nagu laka, bet noturība ilgst līdz pat 10 dienām! Izvēloties parasto nagu laku, jārēķinās ar lakas žūšanas laiku ~10min.

Apskatīt cenu
PEDIKĪRS + GĒLA LAKAS PĀRKLĀJUMS

Ilgnoturīgais  gēllakas pārklājums ir viens no labākajiem šobrīd pieejamajiem lakas veidiem.

– Stiprina dabīgo nagu
– Lakas galvenā priekšrocība – ilgstoša noturība, nezaudējot spīdumu līdz pat 4 nedēļām
– Lakas uzklāšana aizņem mazāk laika nekā parastās lakas uzklāšana, jo gēla laku žāvē ar speciālo UV lampu
– Lakas pārklājums ir plāns, uz nagiem izskatās dabiski un skaisti, turklāt laka veic arī nagu stiprināšanas funkciju
– Viegli noņemama tikai 10-15 minūtēs
– Neizraisa alerģiju
– Ar gēla nagu laku, nagi tiek stiprināti, pasargāti, tāpēc varēsi tos īsā laikā izaudzēt garus

Mūsu salonā pieejama plaša  un daudzveidīga  toņu izvēle.

Apskatīt cenu