Krāsojam skropstas!

skropstas skropstu krāsošana ķīmiska ar hennu

Biezas un garas skropstas jau ilgi tiek uzskatītas par sievišķības un skaistuma simbolu. Tomēr daba mūs radījusi ļoti dažādus – citi apveltīti ar brīnišķīgām, tumšām un pilnām skropstām, kamēr citiem tās tikušas teju neredzamas gaišas, īsas un gandrīz taisnas. Šī dažādība ir apbrīnojama, jo garas skropstas seju padara izteiksmīgu un viegli iegaumējamu, kamēr īsas skropstas sejai nekādus bonusus nesniedz. Lieliski, ka dzīvojam laikā, kad nav neatrisināmu problēmu, jo arī īso skropstu problēmai ir radīti daudzi risinājumi, no kuriem vienkāršākais ir ilgnoturīga krāsošana. Daudzas sievietes un arī vīrieši (jā, jā – vīrieši) iecienījuši šo vienkāršo procedūru.


Galvenā skropstu krāsošanas ideja ir ātri sniegt ilgnoturīgu, tumšu un biezu skropstu efektu, kas sejas vaibstus padara spilgtakus un izteiksmīgākus. Krāsotas skropstas zīmīgi ietaupa laiku, jo kuram gan ir laiks katru rītu pavadīt laiku pie spoguļa, uzklājot pilnu make-up? Minūtes, kas pavadītas salonā krāsojot skropstas, atmaksājas, kad varam bez piepūles lieliski izskatīties visas dienas garumā, arī tad, kad pļaujam zāli pagalmā vai izskrienam uz veikalu pēc piena. 
Ir iespējami vairāki krāsošanas veidi: ķīmiskā krāsošana un krāsošana ar hennu. Abi krāsu tipi ir noturīgi četras līdz sešas nedēļas. Lai efekts saglabātos maksimāli ilgi, svarīgi atbilstoši rūpēties par krāsotām skropstām – jācenšas izvairīties no produktiem uz eļļas bāzes, jo tie šķīdina skropstu krāsu.

Skropstu krāsošana ir droša procedūra. Absolūtais vairākums procedūru norit bez jebkādas aizķeršanās un bez nepatīkamiem incidentiem. Pirms krāsošanas, vienmēr izrunājiet ar meistaru to, kāda veida krāsošana jums būtu piemērotāka un ņemiet vērā alerģiju riskus. Svarīgi piebilst, ka, lai arī skropstu krāsošana ir vienkārša un ātra procedūra, to nevajadzētu veikt mājas apstākļos – atstāsim skropstu krāsošanu profesionāļu ziņā, bet sev ļausim izbaudīt visas priekšrocības, ko mums sniedz krāsotas, tomēr dabīga un veselīga izskata skropstas! 

Ķīmiska skropstu krāsošana

Skropstas ķīmiski krāso ar speciāli tam paredzētu krāsu. Matu krāsa šim nolūkam nav piemērota, jo tai ir agresīvāks sastāvs. Visbiežāk skropstas krāso pelēkā, tumši brūnā, melnā un zili melnā krāsā. 

Skropstu krāsošana ar hennu

Henna ir 100% dabīga krāsviela, kura nesatur konservantus, krāsu pastiprinātājus, un ķīmiskas piedevas. Tā ir nekaitīga ādai un neizraisa alerģijas. Hennas sastāvdaļas stiprina uzacu matiņus, baro tos, kā arī sekmē atslāņojušos matu zvīņu salīmēšanos padarot uzacis spīdīgākas un gludākas. Procedūra ir droša, to var veikt arī jaunās māmiņas.

***

Mūsu salonā skropstu krāsošanu veic profesionāli un pieredzes bagāti meistari, kuri sīki izstāstīs procedūras gaitu un palīdzēs piemeklēt īsto krāsas toni. Gaidīsim pie mums salonā!

Adrese: Vecrīga, Teātra iela 2 (blakus Galerija Centrs)
Tel: +371 26218441