Festivālu Must Have

festivalu must-have

Positivus ir galā, bet festivālu sezona tikai uzņem apgriezienus! Mūzika, bohēma un naktis teltī nozīmē, ka fēns un pilna auguma spogulis ir tikai sapnis, taču tas itin nemaz nenozīmē, ka killer festival look ir neiespējams. Ceļojuma izmēra tūbiņas, ādas mitrinātājs, vaigu sārtums, spilgts grims un matu kosmētika var izglābt jebkuros apstākļos. Te būs mūsu ieteikumi, ko iepakot līdz ar drēbēm, gumijniekiem, vēdersomu un indiāņu galvassegu!

 1. Saules aizsargkrēms, kas ielien pat mazākajā somiņā

  Pat, ja tu neplāno sauļoties, atceries, ka saule cepina visu laiku. Šī vasara ir īpaši karsta, tāpēc krēma klājumu vajadzētu atjaunot ik pa divām stundām.

 2. Lūpu balzāms

  Lūpas var apraut vējš, apdedzināt saule un sakairināt bučošanās. Un tas sāp.

 3. Sausais šampūns

  Dzīvošana teltī nedraudzējas ar dušām. Ja vien tu neesi izņēmums, kam duša pieejama, tad paķer līdzi sauso šampūnu un dzīvo bez bēdu.

 4. Mitrās salvetes kosmētikas noņemšanai

  No pieredzes zināms, ka pamošanās ar pilnu make-up no iepriekšējās nakts, ir biedējoša – melni riņķi ap acīm garantēti. Bet naktī krāmēties ar kosmētikas noņemšanas šķidrumiem un vates spilventiņiem dikti negribas, vai ne? Šo problēmu viegli risina mitrās salvetes kosmētikas noņemšanai. Viens un divi – gatava miegam!

 5. Festivāla spīdumi, kuri nebirst

  Kad tad citreiz iespīdināties, ja ne festivālos? Ideja lieliska un spīdumi izskatās ļoti efektīgi Instagram bildēs, BET prieks apsīks, ja tie birs uz visām pusēm un atgādinās par sevi vēl divus mēnešus pēc pasākuma. Iesakām spīdumus testēt, pirms vest līdzi uz festivālu.

 6. Ūdens

  Neaizmirsti dzert ūdeni! Dehidrācija nav patīkama.

 7. Domā, ko tu ēd

  Negribam prātuļot un mācīt, jo festivālos sev jāatļauj visa veida vaļības, arī gastronomiskās, tomēr karstā laikā ēst zivis vai kebabus tomēr nav nekāda prāta lieta.

 8. Parūpējies par sevi pirms festivāla

  Daudzas problēmas atkrīt, ja pirms festivāla ķīmiski vai ar hennu nokrāo uzacis un skropstas, kā arī veic vaksāciju. Nekādu asu kāju vai rīta sejas bez kontūrām.

***

Mūsu salonā strādā tiešām zinoši un pieredzējuši speciālisti. Gaidīsim pie mums salonā!

Adrese: Vecrīga, Teātra iela 2 (blakus Galerija Centrs)
Tel: +371 26218441