Tik daiļa Magone Burka vēl nav redzēta!

Magone Burka pārvērtības

Piektdienas, 28. oktobra, vakars bija īpašs šova Saimnieks meklē sievu varonei un dzejniecei Magonei Burkai. Pirmo reizi Latvijā notika Magones dzejas vakars, un, lai īpašajā pasākumā izskatītos perfekti, viņa vispirms devās uz skaistuma salonu, kur piedzīvoja pārvērtības.

“Patiesībā uz kādu salonu aiziet man sanāk ļoti, ļoti reti, varu pat teikt, ka nekad. Mana ikdiena ir ļoti, ļoti aizņemta – man ir darbs, studijas, skola, bērnudārzs un vēl mans dārzs.

Man nav īsti bijis laika, kad pašai sevi palutināt, saprotu, ka to ikdienā vajadzētu darīt biežāk,” sarunā ar Skaties.lv, ierodoties salonā Ma-Beauty, kur notika pārvērtības, atzina Magone.

Salonā Magonei tika uztaisīta eleganta vakara frizūra un uzklāts grims. Dzejniece atzinās, ka līdz sirds dziļumiem izbauda visas procedūras un meistarīšu gādību. Magoni salonā Ma-Beauty sirsnīgi sagaidīja administratore Laura, grima meistare Gita un friziere Elita.

“Meiteņu rokās sajutos kā atkal atgriežoties bērnībā, kad mamma posa uz svētkiem vai sestdienās lika vannā,” jūsmoja dzejniece.

Raksts: https://skaties.lv/izklaide/slavenibas-un-zvaigznu-putekli/foto-tik-daila-magone-burka-vel-nav-redzeta-dzejniece-piedzivo-skaistuma-parvertibas/
Foto: F64, Ilze Zvēra