Ievas Sutugovas īpašā skaistuma kūre pirms “Izklausies redzēts” fināla

Ieva Sutugova skaistuma kūre masāža

Lai atgūtu spēkus pirms “Izklausies redzēts” lielā fināla un ar kopjošām procedūrām palutinātu šo nedēļu laikā no smaga grima daudz cietušo ādu, šova fināliste Ieva Sutugova devās uz salonu “Ma-Beauty”. Māksliniece ļauj arī atbalstītājiem mazliet ieskatīties savā pirmsfināla skaistuma un veselības kūrē.

Lai atbrīvotos no ķermenī uzkrātās spriedzes, Ieva izvēlējās fināla priekšvakarā ļauties masieres Alīnas prasmīgajām rokām un relaksējošai aroma masāšai visam ķermenim. Savukārt atjaunot sejas ādas mirdzumu māksliniecei palīdzēja meistare Arita, kura Ievas sejas ādu palutināja ar unikālu šokolādes rituālu.

“Es esmu no tām sievietēm, kurām mūžīgi “nav laika. Kad ir brīvs brīdis, liekas, nu, kā tad es tur iešu un sevi lutināšu, ja jādara vēl tas, tas un tas. Tāpēc nu jūtos nevis palutināta, bet jau izlutināta,” sarunā ar Skaties.lv pēc procedūrām priekā dalās Ieva.

Kā smejas dziedātāja – nav tā, ka viņa kā sieviete bez šīm procedūrām nevarētu – drīzāk vairs jau negribētu, jo pāris stundas sev skaistuma salonā atsverot vairāku dienu atpūtu. “Nu jūtos tik uzlādēta, ka liekas – es varētu visu darīt! Tas ir stereotips, ka pēc masāžas gribas gulēt. Jā, tā relaksācija ir, bet tajā pašā laikā tu uzlādējies – ir īsts enerģijas pieplūdums,” sajūtās dalās Ieva.

Masāžas laikā viņa beidzot varējusi pārdomāt pēdējās nianses fināla priekšnesumam, savukārt, baudot šokolādes masku, kā pati smejas, beidzot varējusi izbaudīt pārtapšanu tumšādainā personā, kas “Izklausies redzēts” ietvaros viņai tā arī netika izlozēta. “Kad tu guli un baudi masāžu vai kādu procedūru, tu beidzot esi viens ar savām domām. Un tas nav tas pats, kas braukt tramvajā vai iet pa ielu un domāt par kaut ko. Jo tad tu tomēr viskautko redzi, acis šaudās, kaut kas novērš domas. Bet te esi tikai tu un tavas domas, ko beidzot vari sakārtot,” gandarīta māksliniece, kura nu jūtas “sakārtota līdz detaļām”.

Foto: Vladislavs Proškins/ F64
Raksts: https://skaties.lv/izklaide/sovi/citi-sovi/izklausies-redzets-3/ekskluzivi-foto-ievas-sutugovas-ipasa-skaistuma-kure-pirms-izklausies-redzets-finala/