SLAIDINOŠĀS MASĀŽAS

ANTI-CELULĪTA MASĀŽA

Masāža veicina figūras korekciju, samazina zemādas tauku slāni problēmzonās, stimulē asinsriti, veicina audu apgādi ar skābekli un toksīnu izvadīšanu no organisma. Rezultāta sasniegšanai ieteicams procedūru veikt kursa veidā


Cena

Anticelulīta masāža 50 min 40.00 EUR
KAVITĀCIJA

Viena no visefektīvākajām procedūrām ātrai figūras korekcijai un lieko tauku sairšanai ir bezoperācijas ultraskaņas liposakcija. Kavitācijas procedūra ir vienīgā ne-ķirurģiskā metode, kura tieši iedarbojas uz tauku audiem, tāpēc tā tiek uzskatīta par efektīvāko un drošāko veidu, kā atbrīvoties no liekā svara, bet pašu procedūru bieži vien dēvē par bezoperācijas liposakciju.

Kavitāciju izmanto:
– tauku slāņa mazināšanai
– lipomu likvidēšanai
– defektu labošanai  pēc liposakcijas operācijas
– celulīta ārstēšanai

Kavitācija ir ļoti efektīva, tomēr tā nav ekspresmetode. Lai sasniegtu patiešām labus rezultātus, būtu nepieciešams veikt 3-5 procedūru kursu. Pirmie pozitīvie efekti ir manāmi uzreiz pēc procedūras, bet nākamajās dienās efekts kļūst vēl izteiktāks. Vienas procedūras laikā var samazināt vidukļa apkārtmēru no 1-3 cm.


Cena

 Kavitācija (30min) 40.00 EUR

 

SPA RITUĀLI

AROMA RELAKSĒJOŠĀ MASĀŽA

Aroma masāža – viegla visa ķermeņa masāža, ar maigiem pieskārieniem, viegliem uzspiedieniem, apļveida, stiepjošām un slīdošām kustībām, izmantojot dabiskās aromātiskās eļļas.

Aromterapijas noslēpums – divu atveseļošanās metodiku apvienošana, katra no tām ir laba pati par sevi – klasiskā rietumu masāža un aromterapija. Aroma masāža nodrošina ātru ēterisko eļļu iekļūšanu limfātiskajā un nervu sistēmās, kur tiek aktivizētas organisma aizsargspējas. Ēteriskās eļļas pozitīvi iedarbojas uz elpošanas un nervu sistēmām, aknām, zarnām.

REGULĀRA AROMA MASĀŽA:
– Veicina sejas ādas stāvokļa uzlabošanos
– Uzlabo asinsrites stimulāciju un vielmaiņas uzlabošanos
– Dziļi atslābina ķermeni
– Atbrīvo muskuļu sasprindzinājumu
– Uzlabo emocionālo fonu
– Izvada no organiskma toksīnus un neitralizē kaitīgās vielas

AROMA MASĀŽAS INDIKĀCIJAS:
– Augšējo elpceļu slimības
– Reimatisms un muskuļu sāpes
– Gremošanas problēmas
– Asinsrites sistēmas slimības
– Hroniskā noguruma sindroms
– Nervu sistēmas problēmas – bezmiegs, stress, depresija, fobijas, u.c.
– Aroma masāža daudz ilgāk saglabā pozitīvas izmaiņas organismā, ko rosina masāžas kustības


Cena

Aroma masāža 30min/60min/90min 30.00/60.00/80.00 EUR
PĒDU MASĀŽA

Pēdu masāža labvēlīgi iedarbojas uz visu ķermeni, jo masāžas laikā tiek stimulētas enerģētiskās līnijas un būtiski akupunktūras punkti, rezultātā uzlabojot iekšējo orgānu funkcijas. Masāža tiek veikta ar roku pirkstiem un koka nūjiņu, pielietojot speciālus krēmus un eļļas. Ar pēdu masāžas palīdzību tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta. Tiek stimulētas arī organisma dabiskās aizsargspējas un organisms slimību ir spējīgs uzveikt pats. Masāža rada harmonisku prāta stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu organismā.


Cena

Pēdu masaža 60 min. 45.00 EUR

 

ĀRSTNIECISKĀS MASĀŽAS

TEIPOŠANA

Teipošana ir mūsdienīga fizioterapijas metode, kas efektīvi palīdz ārstēt dažādas izcelsmes sāpes un ķermeņa diskomfortu.

Teipošanas tehnikas izvēle ir atkarīga no diagnozes, no individuālajām sūdzībām. Fizioterapeits parasti iztaujā pacientu, rūpīgi izmeklē, lai noteiktu, kā labāk uzlikt teipu. Ideāli, ja pacientam jau ir veikti kaut kādi izmeklējumi un noteikta diagnoze, tad pavisam precīzi var prognozēt labāko teipošanas veidu. Tomēr dažkārt ir grūti pielāgot īsto variantu, piemēram, plecam, ir ļoti daudz muskuļu un kustību iespēju, tāpēc ir jāizmēģina vairāki varianti, atrod piemērotāko. Vēlamo efektu var sajust jau pirmajās 5– 10 minūtēs. Ja tā nav, visticamāk arī nebūs. Vienīgais izņēmums ir tās situācijas, kad teipojam, lai samazinātu tūsku, pampumu un apjomīgus zilumus, tad gan tūlītēja efekta nebūs, tūska un zilumi izzūd pēc pāris dienām.

SPORTA MASĀŽA

Sporta masāža ir īpašs masāža veids, kas tiek izmantots, lai novērstu muskuļu saspriegumu, paaugstinātu izturību un kopējo fizisko stāvokli, kā arī novērstu sporta traumu un nepareizi veiktu fizisko vingrinājumu sekas. Šis masāžas veids ir tonizējošs, tas paātrina muskuļu un nervu sistēmu adaptāciju dažādu smaguma pakāpes fiziskām slodzēm.

Tā ir dziļa muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībām locītavās. Masāža var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās. Tieši masāžas iedarbība uz organismu izpaužas kā muskuļu spriedzes mazināšana, normāla muskuļu garuma atjaunošana, dzīslu, saišu un zemādas saistaudu elastīguma uzlabošana, asinsrites un limfas atteces paātrināšana, vielmaiņas uzlabošana.


Cena

Sporta masāža 30/ 60/ 90 min 36.00/ 72.00/ 100.00 EUR