MATU GRIEZUMS

SIEVIETĒM
Griezums + veidošana No Līdz
Īsi mati 20.00 EUR 25.00 EUR
Vidēji garuma mati 25.00 EUR 35.00 EUR
Gari mati 3.00 EUR 40.00 EUR
Ponijs 5.00 EUR 8.00 EUR
VĪRIEŠIEM
No
Tonēšana + griezums 30.00 EUR
Bārdas koriģēšana 8.00 EUR
Tikai mašīngriezums 12.00 EUR
BĒRNIEM
Matu griezums No 15.00 EUR

 

VEIDOŠANA

IKDIENAS VEIDOŠANA/ VAKARA FRIZŪRAS / LOKAS
No Līdz
Īsi mati 18.00 EUR 25.00 EUR
Vidēji garuma mati 20.00 EUR 35.00 EUR
Gari mati 25.00 EUR 38.00 EUR
Vakara frizūras 30.00 EUR 40.00 EUR
PINUMI
Pinumi No 30.00 EUR

 

MATU KRĀSOŠANA

MATU SAKŅU KRĀSOŠANA
SAKŅU KRĀSOŠANA + VEIDOŠANA No Līdz
Īsi mati 40.00 EUR 45.00 EUR
Vidēji garuma mati 45.00 EUR 55.00 EUR
Gari mati 55.00 EUR 60.00 EUR
SAKŅU KRĀSOŠANA + GRIEZUMS + VEIDOŠANA
Īsi mati 50.00 EUR 60.00 EUR
Vidēji garuma mati 60.00 EUR 70.00 EUR
Gari mati 60.00 EUR 80.00 EUR
ŠĶIPSNU KRĀSOŠANA
ŠĶIPSNU KRĀSOŠANA + VEIDOŠANA
Īsi mati 40.00 EUR
Vidēji garuma mati 50.00 EUR
Gari mati 60.00 EUR
ŠĶIPSNU KRĀSOŠANA + GRIEZUMS + VEIDOŠANA
Īsi mati 50.00 EUR
Vidēji garuma mati 65.00 EUR
Gari mati 70.00 EUR
ŠĶIPSNU KRĀSOŠANA + KRĀSOŠANA VIENĀ TONĪ + GRIEZUMS + VEIDOŠANA
Īsi mati 65.00 EUR
Vidēji garuma mati 75.00 EUR
Gari mati 90.00 EUR
KRĀSAS NOŅEMŠANA
KRĀSAS NOŅEMŠANA + KRĀSOŠANA + GRIEZUMS + VEIDOŠANA
Īsi mati 60.00 EUR
Vidēji garuma mati 75.00 EUR
Gari mati 85.00 EUR
KRĀSOŠANA VISĀ GARUMĀ
KRĀSOŠANA VISĀ GARUMĀ + VEIDOŠANA
Īsi mati 45.00 EUR 50.00 EUR
Vidēji garuma mati 55.00 EUR 65.00 EUR
Gari mati 65.00 EUR 75.00 EUR
KRĀSOŠANA VISĀ GARUMĀ + GRIEZUMS + VEIDOŠANA
Īsi mati 60.00 EUR 65.00 EUR
Vidēji garuma mati 70.00 EUR 85.00 EUR
Gari mati 85.00 EUR 100.00 EUR
OMBRE
OMBRE – KRĀSOŠANA + GRIEZUMS + VEIDOŠANA
Īsi mati 65.00 EUR
Vidēji garuma mati 75.00 EUR
Gari mati 90.00 EUR

 

SPA MATIEM

SATIN OIL - PROCEDŪRA NOVĀJINĀTIEM UN SAUSIEM MATIEM

Neticami zīdainiem, mīkstiem un mirdzošiem matiem. Unikāla duāla tehnoloģija matu atjaunošanai un spīdumam. Satin Oil formulu raksturo minerāleļļu un bagātīgu eļļu maisījums, kas pakāpeniski nokļūst dažādos matu struktūras slāņos. Marakujas eļļa ārējos slāņos, baobaba eļļa – vidējos un Monoi de Taiti eļļa – visdziļākajos mata slāņos. Šī unikālā jaunās paaudzes eļļa piešķir matiem briljanta spīdumu un atjauno matus no iekšpuses.


Cena

SATIN OIL procedūra novājinātiem un sausiem matiem 10.00 EUR
NIOXIN - PROCEDŪRA PLĀNIEM UN TRAUSLIEM MATIEM AR TENDENCI TAUKOTIES

NIOXIN – vienīgais profesionālais salonu brends, kas specializējās tikai uz matu biezuma, apjoma un galvas ādas veslības uzlabošanu! NIOXIN nesola ataudzēt matus, bet gan palīdzēs Taviem matiem augt veselīgākiem un stiprākiem, vizuāli padarot tos kuplākus.

1987. gadā Eva Graham pamanija, ka pēc bērna piedzimšanas mati kļuvuši plānāki. Tieši pateicoties viņas pētijumiem, NIOXIN ir radis iedvesmu ādas kopšanā, lai nodrošinātu progresīvus līdzekļus matiem ar tendenci kļūt plānākiem. Galvas āda ir sejas ādas pagarinājums, un tai ir nepieciešama līdzvērtīga uzmanība un kopšana.

NIOXIN līdzekļu sērija ir izstrādāta, lai nostiprinātu, barotu un atjaunotu matus no pamatiem. Jo galvas ādas veselība rada matu veselību, liekot tiem izskatīties biezākiem, apjomīgākiem.


Cena

NIOXIN procedūra plāniem trausliem matiem ar tendenci taukoties 10.00 EUR
SO PURE - ĀRSTNIECISKA PROCEDŪRA SAUSIEM, PORAINIEM, BOJĀTIEM MATIEM

So Pure intensīvā, matus atjaunojošā procedūra dziļi mitrina un stiprina vājus vai ķīmiskām procedūrām pakļautus matus. Aizsargā matus no savstarpējas ķeršanās un savelšanās. Izlīdzina matu kutikulu. Samazina sašķelto matu galiņu radīto kaitējumu.


Cena

SO PURE ārstnieciska procedūra sausiem, porainiem, bojātiem matiem 10.00 EUR
BOND FUSION - ĀRSTNIECISKA PROCEDŪRA SAUSIEM UN BOJĀTIEM MATIEM

Premium klases matu atjaunošanas un stiprināšanas sistēma. Produkts sniegs 5 reizes spēcīgāku matu kondicionēšanu ar ilgstošu efektu.

– Mati kļūst divreiz vieglāk ķemmējami
– Līdz pat 43% tiek samazināta matu lūšana
– Aizsargā mata iekšējo struktūru un uzlabo krāsošanas rezultātu


Cena

BOND FUSION ārstnieciska procedūra sausiem un bojātiem matiem 15.00 EUR
KERATĪNA MATU TAISNOŠANA

Keratīna jeb ārstnieciskā matu taisnošana ir procedūra, kuras laikā mata stiebrs no iekšienes tiek piepildīts ar keratīnu, tādejādi padarot matus veselīgākus, spīdīgākus un taisnākus. Keratīna matu taisnošana ir speciāli radīta lokainu matu īpašniecēm, jo šī matu taisnošanas metode matus iztaisno, netraumējot to sastāvu. Matu taisnošana ar keratīnu piemērota visiem matu tipiem – gan porainiem, gan bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem, kuros nepieciešams atjaunot keratīna līmeni un uzlabot mata veselību, gan arī dabisko matu īpašniecēm, kuras vēlas tikai pasargāt savus matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Keratīns ir viela, kas nodrošina matiem elastību un stiprumu. Ja tas matos izsīkst, tie kļūst trausli, bieži šķeļas un lūst. Tāpēc procedūrā izmantotais keratīns papildina dabiskās mata keratīna krātuves, līdz ar to, uzlabojot mata stiebra veselību sakļaujot mata zvīņas. Lai keratīns varētu labi atjaunoties, ir nepieciešams uzņemt pietiekoši aminoskābes metionīna devu, kas organismā netiek sintezēta. (ieteicamie vitamīni – Biotīns jeb H vitamīns, kā arī A un B grupas vitamīni).

Matu taisnošana ar keratīnu ir saudzīga procedūra, jo keratīns maigi iekļūst starp matu zvīņām un piepilda matu no iekšpuses padarot to veselīgāku.

Tas pārklāj matus, kā rezultātā mati ir mīksti, spīdīgi, veseli un taisni. Keratīns saglabājas līdz pat četriem mēnešiem, pakāpeniski izmazgājoties no matiem.

Ja izvēlies izmēģināt keratīna ārstniecisko taisnošanu, tad jārēķinās, ka procedūra ilgst no stundas līdz trim stundām atkarībā no matu garuma un biezuma.

Pēc matu taisnošanas ar keratīnu nepieciešams ievērot pāris sekojošus noteikumus:

1. Lai efekts būtu ilgstošs, pirmās trīs dienas ar matiem jābūt īpaši pacietīgai un uzmanīgai.
2. Trīs dienas pēc procedūras nedrīkst matus ne mazgāt, ne siet astē, ne likt aiz ausīm vai atspraust ar sprādzi. Tas nepieciešams, lai keratīns matā nostabilizējas un aizpilda maksimāli daudz pavērušos zvīņu.
3. Ieteicams šis trīs dienas neieplānot svarīgas tikšanās, pasākumus, tusiņus vai citas svinīgas iziešanas. Ideāli, ja visas trīs dienas var pavadīt mājās, jo šajās trīs dienās mati nedrīkst salīt vai citādi saslapināties!
4. Ja mati tiek mitrumā, tad OBLIGĀTI nepieciešams vēlreiz matus iztaisnot ar matu panniņu, jo ir ļoti būtiski, lai visas šīs dienas mati būtu pilnīgi taisni!!
5. Nedrīkst aizmirst, ka pēc keratīna matu taisnošanas ikdienas lietošanā jāizvēlas šampūnu, kura sastāvā nav „Sodium” hlorīda. ( Tā ir ļoti intensīva, mata stiebru attīroša viela, kas līdz ar netīrumiem ātrāk var atmazgāt arī matiem tik vērtīgo keratīnu). Šampūnu var iegādāties specializētajos frizierveikalos, eko kosmētikas veikalos, kā arī pie meistara, kurš šo procedūru veic.

Tiesa, mati pirmās trīs dienas izskatīsies taukaini un netīri, toties pēc tam pat līdz četriem mēnešiem varēsi aizmirst par spurainiem, pūkainiem un nespodriem matiem!


Cena

Keratīna matu taisnošana  no 100.00 EUR