SPA pedikīrs – tā ir īpaši patīkama un relaksējoša kāju kopšanas procedūra, kas dāvās Tev daudz prieka. SPA pedikīrs ir atveseļojošs pēdu kopšanas komplekss, kurā ietverts  aparāta pedikīrs,maigs pīlings, mitrinoša un barojoša maska, pēdu reflektoro zonu masāža..Procedūras pamatā ir atpūta un ralaksācija, tomēr šis kāju kopšanas process ir pietiekami intensīvs, lai rezultātā iegūtu ideāli sakoptas kājas, kā arī pilnīgu dvēseles mieru. Par SPA pedikīra procedūru pastāstīt ir tikpat grūti, kā par skaņdarbu, tā ir jāizbauda katram pašam …

SPA pedikīrs, kurā ietilpst relaksējošas nagu un ādas kopšanas procedūras, ir piemērots pilnīgi veselai ādai un nagiem, jo tam nav ārstnieciskas iedarbības. SPA pedikīru nevar veikt, ja ir pēdu vai nagu problēmas vai dermatoloģiskas saslimšanas, tad jādodas uz ārstnieciskā pedikīra kabinetu.

Ma-Beauty valdzinošās Kleopatras aromātiskais SPA Rituāls kājām.

Sajūtu piedzīvojums pēdām. Piparmētru sāls skrubis dziļi attīrīs ,eksotiskā Kleopatras aromātiskā rožu piena pelde  un siltais ēterisko eļļu maisījums bagātīgi baros, mitrinās un dziedēs jūsu kāju ādu kā arī pēdu ietīšana sildošajos parafīna zeķītēs sniegs Jūsu kājām tik nepieciešamo maigumu un siltumu.

Kas iekļauts piedāvājumā

  • Klasiskais pedikīrs
  • Kāju pelde Kleopatras rožu piena vannā
  • Kāju masāža
  • Aromātisks skrubis ar ēteriskām eļļām
  • Mitrinoša un barojoša pēdu maska
  • Sildoša un barojoša parafīna maskas uzklāšana
  • Tējas un našķu baudīšana

Cenas

Pedikīrs ar skrubi 40.00 EUR
Pedikīrs + gēla laka + pēdu masāža 48.00 EUR
Pedikīrs + gēla laka + skrubis + pēdu masāža 55.00 EUR
Kāju nagu izlīdzinošs un stiprinošs struktūrželejas pārklājums 10.00 EUR
Kāju nagu izlīdzinošs un stiprinošs struktūrželejas pārklājums + sausais aparāta 40.00 EUR
Kāju nagu izlīdzinošs un stiprinošs struktūrželejas pārklājums + sausais aparāta pedikīrs + gēla lakas 49.00 EUR