Skropstu ilgviļņi​

Skropstu ilgviļņu iegūšanai izmanto pašu jaunāko ierīci ar saspiešanas tehnoloģiju (bez līmes un rullīšiem) – 1 klikšķis un skropstas jau ieveidotas

Skropstu ilgviļņi ir lielisks palīgs īsu un neizteiksmīgu skropstu īpašniecēm un laba alternatīva sievietēm ar jutīgām acīm, kurām ir alerģija pret skropstu tušām. Tomēr, ja acu gļotāda ir stipri iekaisusi, ilgviļņus nedrīkst likt.

Skropstu ilgviļņi izceļ īsas un taisnas skropstas. Tie nepadara skropstas lokainas, taču atliec uz augšu, un tās kļūst daudz izteiksmīgākas un izskatās garākas.

Ilgviļņus parasti liek tikai augšējam plakstiņam, taču, ja apakšējās skropstas ir garākas nekā augšējās, tos var ielikt arī šajās skropstās. Ilgviļņus ieliek tikai pašos galiņos vai visās skropstās. Jo atliekums lēzenāks, jo skropstas izskatās dabiskāk, taču, ja sieviete vēlas, acis ir iespējams padarīt kā lellei.

Skropstu ilgviļņu sastāvs nav tik agresīvs kā matu ilgviļņiem un nerada problēmas pat jutīgu acu īpašniecēm. Guļot mierīgi un acis nemirkšķinot, ķīmiskā viela neiekļūst acīs. Ilgviļņi var mazliet pabalināt trauslas, plānas skropstiņas. Pēc procedūras skropstu tušu var lietot nākamajā diena, bet ķīmisku skropstu krāsošanu gan iesaka ne agrāk kā pēc 3 dienam, lai ķīmiski nebojātu skropstas. Pēc ilgviļņu likšanas un krāsošanas skropstiņas var mazliet vairāk izkrist, taču par to nav pārāk jāuztraucas, jo tās ir vecās skropstiņas, kas būtu izkritušas tāpat.

Stiprām, spēcīgām skropstām ilgviļņi nekaitē. Katrā ziņā tie bojā skropstas daudz mazāk nekā pastāvīga skropstu atliekšanas standziņu lietošana. Sievietēm, kuras regulāri liek skropstu ilgviļņus, bet lieto skropstu balzamu, ir biezas, skaistas skropstas.


Cena

Skropstu ilgviļņi 30 min 25.00 EUR