SKROPSTU UN UZACU ĶĪMISKĀ KRĀSOŠANA

Skropstas ķīmiski krāso ar speciālu krāsu. Matu krāsa šim nolūkam nav piemērota, jo tai ir agresīvāks sastāvs. Ķīmiski nokrāsojot skropstas, nav jābaidās no melnām asaru pēdām kā tad, ja lietota ūdensneizturīga tuša. Skropstas un uzacis var krāsot tāpat kā matus.

Krāsa turas apmēram 4 nedēļas. Krāsotas skropstas ir ļoti praktiskas. Ja pēc kosmētikas noņemšanas skropstas ir gaišas, un ja vakaros pēc sejas notīrīšanas vai no rīta pie brokastu galda negribas izskatīties kā bez kontūrām, ieteicams skropstas krāsot ķīmiski.

Ķīmiski krāsotas skropstas izskatās ne tikai spilgtākas, bet arī garākas. Visbiežāk skropstas krāso pelēkā, tumši brūnā, melnā un zili melnā krāsā. Krāsa turas apmēram mēnesi. Procedūras ilgums: līdz 10 min.


Cena

Skropstu krāsošana 5.00 EUR
Uzacu krāsošana 5.00 EUR
SKROPSTU UN UZACU KRĀSOŠANA AR HENNU

Henna ir 100% dabīga krāsviela, kura nesatur konservantus, krāsu pastiprinātājus, un ķīmiskas piedevas. Tā ir nekaitīga ādai un neizraisa alerģijas. Hennas sastāvdaļas stiprina uzacu matiņus, baro tos, kā arī sekmē atslāņojušos matu zvīņu salīmēšanos padarot uzacis spīdīgākas un gludākas. Procedūra ir droša, to var veikt arī jaunās māmiņas.

Rezultāts saglabāsies 2-4 nedēļas. Procedūras ilgums: aptuveni 30 min


Cena

Skropstu krāsošana 10.00 EUR
Uzacu krāsošana 15.00 EUR
SKROPSTU ILGVIĻŅI

Skropstu ilgviļņu iegūšanai izmanto pašu jaunāko ierīci ar saspiešanas tehnoloģiju (bez līmes un rullīšiem) – 1 klikšķis un skropstas jau ir ieveidotas.

Skropstu ilgviļņi ir lielisks palīgs īsu un neizteiksmīgu skropstu īpašniecēm, kā arī laba alternatīva sievietēm ar jutīgām acīm, kurām ir alerģija pret skropstu tušām. Tomēr, ja acu gļotāda ir stipri iekaisusi, ilgviļņus nedrīkst likt.

Skropstu ilgviļņi izceļ īsas un taisnas skropstas. Tie nepadara skropstas lokainas, taču atliec uz augšu, un tās kļūst daudz izteiksmīgākas un izskatās garākas.

Ilgviļņus parasti liek tikai augšējam plakstiņam, taču, ja apakšējās skropstas ir garākas nekā augšējās, tos var ielikt arī šajās skropstās. Ilgviļņus ieliek tikai pašos galiņos vai visās skropstās. Jo atliekums lēzenāks, jo skropstas izskatās dabiskāk, taču, ja sieviete vēlas, acis ir iespējams padarīt kā lellei.

Skropstu ilgviļņu sastāvs nav tik agresīvs kā matu ilgviļņiem un nerada problēmas pat jutīgu acu īpašniecēm. Guļot mierīgi un acis nemirkšķinot, ķīmiskā viela neiekļūst acīs. Ilgviļņi var mazliet pabalināt trauslas, plānas skropstiņas. Pēc procedūras skropstu tušu var lietot nākamajā diena, bet ķīmisku skropstu krāsošanu gan iesaka ne agrāk kā pēc 3 dienam, lai ķīmiski nebojātu skropstas. Pēc ilgviļņu likšanas un krāsošanas skropstiņas var mazliet vairāk izkrist, taču par to nav pārāk jāuztraucas, jo tās ir vecās skropstiņas, kas būtu izkritušas tāpat.

Stiprām, spēcīgām skropstām ilgviļņi nekaitē. Katrā ziņā tie bojā skropstas daudz mazāk nekā pastāvīga skropstu atliekšanas standziņu lietošana. Sievietēm, kuras regulāri liek skropstu ilgviļņus, bet lieto skropstu balzamu, ir biezas, skaistas skropstas.


Cena

Skropstu ilgviļņi 30 min 25.00 EUR
SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA

Vai skropstu pieaudzēšana nekaitē manai veselībai?

Nē, nekaitē! Skropstas ir izgatavotas no cilvēka veselībai nekaitīga materiāla. Savukārt līme nesaskaras ar ādu, kā tas ir gadījumā, kad mākslīgās skropstas tiek pielīmētas pie acs plakstiņa. Arī skropstai pašai netiek nodarīts nekāds kaitējums, jo mākslīgā skropsta tiek piestiprināta pie dabīgās skropstas un kopā ar to arī izkrīt, pēc tam, kad dabīgās skropstas dzīves ilgums ir beidzies. Kaitēt var vienīgi neprofesionāli pieaudzētas skropstas t.i., ja mākslīgā skropsta tiek pielīmēta nevis pie vienas, bet gan, piemēram, pie 3 dabīgajām skropstām. Šajā gadījumā, dabīgajai skropstai krītot ārā tā paņems līdz vēl 2 Jūsu skropstas. Vēl dabīgajai skropstai var kaitēt ieradums mākslīgās skropstas burzīt un virpināt. Tādā veidā tiek traumēta stiprinājuma vieta, kā rezultātā varētu dabīgā skropsta nolūzt. Taču jāsaprot tas, ka ja arī Jūs savas neuzmanības vai ieraduma dēļ nolauztu pat visas skropstas tik un tā pēc laika tās atkal ataugtu, tik pat biezas un garas, kādas Jums bija iepriekš. Šo procedūru jāuztic profesionālim, kas ar skropstu pieaudzēšanu nodarbojas ikdienā. Tas garantēs Jums vēlamo rezultātu un nenodarīs kaitējumu Jūsu veselībai.

Kādas ir pieaudzētās skropstas?

Skropstas ir izgatavotas no sintētiska materiāla. Pēc formas tās ir ļoti līdzīgas dabīgajām skropstām, pie pamatnes resnākas, bet nobeigumā smailas. Atšķirība ir tajā, ka pieaudzētās skropstas ir daudz garākas un kuplākas. Pieaudzējot skropstas, mākslīgo skropstiņu pielīmē precīzi uz īstās skropstas, pa vienai — matiņu uz matiņa.

Kādas pieaudzējamās skropstas ir pieejamas?

Skropstas ir pieejamas pamatā melnas un brūnas, bet ir iespējamas arī zilā, violetā, zaļā, sarkanā krāsā. Skropstām ir vairāki izmēri, sākot no 8 mm līdz 15 mm. Pieejamie biezumi ir 0,15 mm, 0,17 mm un 2,00 mm. Prasmīgi variējot ar skropstu izmēriem mēs varam Jūsu skatienu padarīt gan dziļi konservatīvu, gan arī pasakaini burvīgu.

Cik ilgu laiku aizņem procedūra?

Pirmā procedūra vienmēr ir ilgāka, jo tās laikā mēs konsultējamies ar Jums par to kāda izmēra, kāda veida un cik daudz pieaudzētās skropstas Jūs vēlaties, tādēļ procedūra aizņems aptuveni 2 stundas. Nākamās, koriģējošās procedūras aizņems no 1 līdz 2 stundām.

Cik ilgi turas pieaudzētās skropstas?

Tas atkarīgs no tā, cik ātri aug Jūsu dabīgās skropstas. Vidējais skropstu augšanas ilgums cilvēkiem ir 3 mēneši, tātad tieši tik ilgi pieaudzētās skropstas turēsies pie Jūsu dabīgām skropstām. Tas gan nenozīmē, ka veselus trīs mēnešus par pieaudzētajām skropstām varētu nedomāt. Lai saglabātu perfektu izskatu, ik pēc trim vai četrām nedēļām ir nepieciešama skropstu korekcija — jāpieaudzē papildus skropstas izkritušo vietā, vai iepriekš pieliktās, kuras mainījušas garumu vai novietojumu, jānoņem un jāpārlīmē no jauna.

Cik bieži ir jātaisa skropstu korekcija?

Ja Jūs skropstas esiet pieaudzējuši vienam vienīgam gadījumam tad tās ir jānoņem pie speciālista tad, kad esiet izlēmuši, bet lai acis izskatītos perfektas, tas jādara ne vēlāk kā 4 nedēļas pēc pieaudzēšanas. Savukārt, ja pieaudzētās skropstas gribat nēsāt pastāvīgi, tad pirmā korekcija (izkritušo vai traumēto skropstu aizvietošanai ar jaunām) ir jāveic ne vēlāk kā 4 nedēļas pēc pirmās procedūras.

Kā man jārūpējas par pieaudzētajām skropstām?

Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes. Tās ir samērā izturīgas. Vienīgie ieteikumi ir neberzēt tās un neplūkāt, nelietot uz acs augšējā plakstiņa taukainus acu krēmus un uzmanīgi lietot kosmētikas noņemšanas līdzekļus.

Vai es drīkstu nodarboties ar sportu un sauļoties?

Nebūtu vēlams peldēties pirmās 48 stundas pēc procedūras, jo šajā laikā notiek līmes pilnīga nožūšana un ilgstoša saskare ar ūdeni varētu līmi padarīt trauslu. Vēlāk, peldoties baseinā, karsējoties pirtī vai traucoties ar slēpēm no kalna, tās neatlīmēsies un nenokritīs, tikai jāatceras, jo mazāk Jūs fiziski ietekmēsiet skropstas, jo ilgāk tās turēsies.

Vai es drīkstu lietot skropstu tušu?

Ja esiet sasniegusi vēlamo rezultātu ar skropstu pieaudzēšanu tad krāsot skropstas ar tušu nav vajadzīgs. Ja nu tomēr Jūs gribat izmantot tušu, tad pārliecinieties, vai tā ir uz ūdens bāzes, bet nekādā gadījumā neizmantojiet ūdens noturīgo tušu. Vislabāk ir ieteicams izmantot skropstu tušu, kas paredzēta tieši pieaudzētajām skropstām. Izmantota informācija no Salona Gloria.


Cena

Skropstu pieaudzēšana 45.00 – 50.00 EUR
Skropstu profilakse 40.00 EUR
Skropstu noņemšana 15.00 EUR
UZACU KOREKCIJA

Uzacu korekciju mūsu salonā ir iespējams veikt divos veidos:
1. Ar pinceti – process būs ilgāks, mazie pūku matiņi netiks tik labi izrauti, kā vaksējot ar vasku.
2. Ar cieto vasku vieglāk ir modelēt vēlāmo rezultātu, piemēram, uzacu formu.


Cena

Ar pinceti 30min 7.00 EUR
Ar cieto vasku 10 min 5.00 EUR