Procedūra pirmajām krunciņām

Procedūra, kuras laikā sejas āda tiek iestrādati aktīvo vielu komponenti, kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas defektiem. Vizuāli samazina apsārtumu un problemātisko ādas elementu izmēru un izskatu 24h laikā. Procedūra atjauno dabīgo līdzsvaru  un labsajūtu. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana

Cena

Procedūra pirmajām krunciņāmm   90min 59.00 EUR

Pretgrumbu procedūra nobriedušai ādai

Procedūra, kuras laikā sejas āda tiek iestrādati aktīvo vielu komponenti (jūras augu liftinga krēms), kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas krunciņām, īpaši nostiprinot un uzlabojot ādas elastību. Procedūra atjauno dabīgo līdzsvaru  un labsajūtu.  Pēc procedūras āda atkal kļūst mīksta. Pateicoties liftinga efektam, sejas kontūra izskatās patiešām atjaunota. Āda tiek mitrināta un izskatās redzami stingrāka. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, mitrinoša sejas maska un krēma uzklāšana. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cena

Pretgrumbu procedūra nobriedušai ādai   90min 65.00 EUR

Sejas ovāla paceļoša procedūra nobriedušai ādai

Procedūra, kuras laikā sejas āda tiek iestrādati jūras augu aktīvo vielu komponenti, kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas grumbām un tumšajiem pigmentācijas plankumiem. Procedūra maigi iekļauj ādu, āda tiek mitrināta un aizsargāta.  Pēc procedūras samazinās tumšie plankumi uz sejas, sejas āda  izskatās starojoši jaunāka. Procedūras laikā izmantotās kosmētikas sastāvā ir tādas aktīvas sastāvdaļas, kā: Undaria Pinnatifida aļģe – pret grumbu iedarbība: veicina ādas elastīna, kolagēna un hialuronskābes kvalitāti un kvantitāti Dictyoperis Membranacea aļģe – kavē tumšo plankumu rašanos (meloģenēzi) Īrisa ekstrakts – ar pret novecošanas iedarbību: atjauno ādu, aizkavē krunku veidošanos, ādas sausumu un elastības mazināšanos E vitamīns – ar aizsargājošu iedarbību Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cena

Sejas ovāla paceļoša procedūra nobriedušai ādai   90min 65.00 EUR