‘Lauku sētas’ Evija piedzīvo skaistuma pārvērtības

Divu bērnu mammai Evijai Smanei (attēlā) šovs Lauku sēta nudien bijis kā pagrieziens jaunas dzīves virzienā. Šova laikā un pēc tam jaunā sieviete atbrīvojusies no 19 kilogramiem liekā svara, un nupat sevi līdz pilnībai uzfrišinājusi, piedzīvojot skaistuma kūri, kas varētu būt katras dāmas sapnis.

Svinot iekļūšanu Lauku sētas finālā, Evija devās uz skaistuma kopšanas salonu Ma-Beauty, kur pavadīja vairākas stundas, pucējoties un baudot dīvas cienīgu lutināšanu.

Vairāk lasīt šeit

Ekskluzīvi FOTO: Ievas Sutugovas īpašā skaistuma kūre pirms “Izklausies redzēts” fināla

Lai atgūtu spēkus pirms “Izklausies redzēts” lielā fināla un ar kopjošām procedūrām palutinātu šo nedēļu laikā no smaga grima daudz cietušo ādu, šova fināliste Ieva Sutugova devās uz salonu “Ma-Beauty”.

Māksliniece ļauj arī atbalstītājiem mazliet ieskatīties savā pirmsfināla skaistuma un veselības kūrē.

Lasīt vairāk šeit

Tik daiļa Magone Burka vēl nav redzēta! Dzejniece piedzīvo skaistuma pārvērtības

Piektdienas, 28. oktobra, vakars bija īpašs šova Saimnieks meklē sievu varonei un dzejniecei Magonei Burkai. Pirmo reizi Latvijā notika Magones dzejas vakars, un, lai īpašajā pasākumā izskatītos perfekti, viņa vispirms devās uz skaistuma salonu, kur piedzīvoja pārvērtības.

“Patiesībā uz kādu salonu aiziet man sanāk ļoti, ļoti reti, varu pat teikt, ka nekad. Mana ikdiena ir ļoti, ļoti aizņemta – man ir darbs, studijas, skola, bērnudārzs un vēl mans dārzs.

Vairāk lasīt šiet

Visātrāk no celulīta palīdz atbrīvoties – masāža ar rokām

Celulītu visefektīvāk var dabūt prom, profesionālam masierim to kārtīgi izmasējot. Fizioterapeite un masāžas speciāliste Kristīne Ziemele dalās pieredzē: “Veicot cilvēkam pretcelulīta masāžu, es jau otrajā procedūrā jūtu, ka tauku kunkulīšu, kas veido celulītu, ir kļuvis mazāk. Savukārt cilvēks pats rezultātu ierauga apmēram pēc trešās reizes.” Kristīnes Ziemeles veikto pretcelulīta masāžu var veikt skaistumkopšanas salona “Ma-beauty” www.ma-beauty.lv.

Vairāk lasīt šeit