SOS procedūra jūtīgai sejas ādai

Procedūra lieliski novērš jūtīgas (tai skaitā kuperozas ādas) ādas problēmas, remdē un koriģē ādu. baro un mitrina. Pēc procedūras āda ir aizsargāta un mazinotas nepatīkamās sajūtas. Samazinās apsārtums un ādas problemātiskie laukumi. Tiek atjaunota ādas labsajūta, miers un mīkstums. Koriģējošie zaļie pigmenti acumirklī vizuāli samazina apsārtumu. Procedūrā ietilpst sejas ādas un dekoltē zonas attīrīšana (manuāla, ar ultraskaņas skrubi vai dermobrāzija) atbilstoši ādas tipam, maigs pilings, sejas masāža, nomierinošas maskas, seruma un piemērota sejas krēma uzklāšana.

Cenas

 

Mitrinoša sejas ādas procedūra

Atsvaidzinoša procedūra ādai, kas atmodina ādu. Procedūras laikā āda nekavējoties tiek mitrināta un aizsargāta. Pēc procedūras āda kļūst spožāka, izzūd sausuma radītās līnijas, tiek atjaunots ādas mitruma līdzsvars.

Dziļi mitrinoša un kopjoša procedūra, kas izlīdzina, mīkstina un atjauno sejas ādu, padarot to elastīgu un svaigu. Šī procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem. Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cenas

 

Nogurušas ādas aizpildīšana ar vitamīniem

Procedūra nogurušai, blāvai (nikotīna un kofeīna lietošanas rezultātā) sejas ādai.  Procedūras laikā sejas āda tiek apstrādāta ar jūras augu liftinga krēmu. Procedūras laikā sejas āda tiek nostiprināta, uzlabota tās elastība. Āda kļūst mīkstāka, pabarota un vitaminizēta. Pateicoties liftinga efektam, sejas kontūra izskatās patiešām atjaunota. Āda tiek mitrināta un izskatās redzami stingrāka.

Dziļi kopjoša procedūra ar jūras aļģu kosmētikas Algotherm (Francija) līniju AlgoTime Expert apvienojumā ar mikrodermabrāziju.

Cenas

 

Procedūra pirmajām krunciņām

Procedūra, kuras laikā sejas āda tiek iestrādati aktīvo vielu komponenti, kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas defektiem. Vizuāli samazina apsārtumu un problemātisko ādas elementu izmēru un izskatu 24h laikā. Procedūra atjauno dabīgo līdzsvaru  un labsajūtu.

Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cenas

 

Pretgrumbu procedūra nobriedušai ādai

Procedūra, kuras laikā sejas āda tiek iestrādati aktīvo vielu komponenti (jūras augu liftinga krēms), kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas krunciņām, īpaši nostiprinot un uzlabojot ādas elastību. Procedūra atjauno dabīgo līdzsvaru  un labsajūtu. Pēc procedūras āda atkal kļūst mīksta. Pateicoties liftinga efektam, sejas kontūra izskatās patiešām atjaunota. Āda tiek mitrināta un izskatās redzami stingrāka.

Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, mitrinoša sejas maska un krēma uzklāšana.

Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cenas

 

Sejas ovāla paceļoša procedūra nobriedušai ādai

Procedūra, kuras laikā sejas āda tiek iestrādati jūras augu aktīvo vielu komponenti, kas mērķtiecīgi iedarbojas uz ādas grumbām un tumšajiem pigmentācijas plankumiem. Procedūra maigi iekļauj ādu, āda tiek mitrināta un aizsargāta. Pēc procedūras samazinās tumšie plankumi uz sejas, sejas āda  izskatās starojoši jaunāka.

Procedūras laikā izmantotās kosmētikas sastāvā ir tādas aktīvas sastāvdaļas, kā:

Undaria Pinnatifida aļģe – pret grumbu iedarbība: veicina ādas elastīna, kolagēna un hialuronskābes kvalitāti un kvantitāti

Dictyoperis Membranacea aļģe – kavē tumšo plankumu rašanos (meloģenēzi)

Īrisa ekstrakts – ar pret novecošanas iedarbību: atjauno ādu, aizkavē krunku veidošanos, ādas sausumu un elastības mazināšanos

E vitamīns – ar aizsargājošu iedarbību

Procedūrā ietilpst sejas un dekoltē ādas attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cenas

 

Procedūra vīriešiem sejas un apkakles skūšanās zonu nomierināšanai

Procedūrā ietilpst sejas un kakla ādas (skūšanās zonu) attīrīšana, maigs pīlings, sejas masāža, nomierinošas sejas maskas un krēma uzklāšana.

Cenas

 

Ādas attīrīšana ar Mikdrodermabrāzijas kristāliem

Mikrodermabrāzija – kam tā ir piemērota un kādas problēmas novērš?

Mirkrodermabrāzija, ko dēvē arī par ādas slīpēšanu, ir sejas procedūra, ar kuru var tikt novērsti pigmenta plankumi. Efektīvāk zūd pigmenti, kas radušies saules vai hormonu ietekmē, piemēram, grūtniecības laikā. Jāņem vērā, ka visātrāk un parasti pilnībā izdodas novērst pigmenta plankumus, kas izveidojušies nesen, jo savlaicīgāk veiksi mikrodermabrāzijas procedūru, jo labāks būs rezultāts.

Mikrodermabrāzija arī atjauno ādu – izlīdzina sīkās grumbiņas – ap acīm, muti un uz pieres, kā arī nodrošina liftinga efektu – paceļ un nostiprina sejas ovālu.

Mikrodermabrāzija bieži tiek veikta arī sievietēm gados, kam problemātiskā ķermeņa daļa ir plaukstas, jo uz tāmpigmenta plankumi ir visuzkrītošāk pamanāmi. Tiesa, ādas novecošās dēļ radušies pigmenta plankumi, (kam visvairāk ir pakļauta seja, kakls, dekoltē zona, plaukstas), ar mikrodermabrāziju var tikt padarīti vizuāli neuzkrītošāki, taču tos ne vienmēr izdodas pilnībā novērst.

Mikrodermabrāzija palīdz mazināt un arī pilnībā novērst strijas, ko visbiežāk ietekmē grūtniecība, kā arī strauja svara zaudēšana vai pieņemšanās svarā. Mikrodermabrāzijas laikā var tikt apstrādātas problēmzonas – dibens, vēders, krūtis, roku augšdelmi. Šajās ķermeņa daļās sen izveidojušās (vecas) strijas var tikt padarītas vizuāli neuzkrītošākas, savukārt nesen izveidojušās (jaunas) strijas ar mikrodermabrāziju var novērst pilnībā.

Mikrodermabrāzija ir piemērota cilvēkiem, kam diskomfortu rada piņņu rētas uz sejas, pēc procedūras āda kļūst līdzenāka, piņņu rētas -vizuāli neuzkrītošākas. Tieši tādēļ šo procedūru iecienījuši arī vīrieši, jo viņiem biežāk ir piņņu radīti ādas bojājumi.

Kā arī vīriešiem mikrodermabrāzija ir ļoti noderīga, jo novērš ādā ieaugušus bārdas rugājus. Jau pēc pirmās procedūras bārdas rugāji vairs neieaug ādā.

Mikrodermabrāzija var tikt veikta jebkuram cilvēkam, tai skaitā grūtniecēm un cilvēkiem, kam ir alerģiska āda, jo procedūras laikā mehāniski iedarbojas uz ādu, netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas vai lāzeri.

Cenas

 

Dziļā ādas attīrīšana ar Ultraskaņas skrubi

Ultraskaņas skrubis ir lielisks ādas attīrīšanas veids, kas nerada ādas apsārtumus un iekaisumus, turklāt tas ir piemērots pat ļoti jutīgai ādai. Šīs nesāpīgās procedūras laikā āda tiek maigi, taču rūpīgi attīrīta no netīrumiem, virsējā ādas slāņa ragveida šūnām, taukiem un tauku dziedzeru aizsprostojumiem. Pēc procedūras āda izskatās svaiga un veselīga.

Ultraskaņas rezultātā rodas vibrācijas, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādu, veicot mikromasāžu šūnu līmenī, pastiprinot ādas dabīgo imunitāti, uzlabojot sejas ādas vielmaiņu un stimulējot kolagēna un elastīna veidošanos. Ultraskaņas procedūra uzlabo kosmētisko un ārstniecisko līdzekļu nokļūšanu ādā. Pēc tīrīšanas procedūras seko aktīvo vielu ievadīšana ādā ar jonoforēzi.

Cenas