Japānas manikīrs 

Ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai.

Šī efektīva sistēma dabīgu nagu kopšanai, veicina novājinātas nagu plāksnes stiprināšanu, barošanu un augšanu. Japāņu manikīru iesaka veikt arī pēc pieaudzētu nagu noņemšanas, kad dabīgai nagu plāksnei ir nepieciešama intensīva atjaunošana.Izmantojot visu japāņu manikīra preparātu kompleksu (vairāk kā 20 preparāti), klienta rokas kļūst par mākslas darbu.

Galvenā manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums.Efekts pārsteidz: nagu plāksne kļūst tvirta un elastīga, ar pērļu nokrāsu un stikla mirdzumu. Izmantojamie preparāti satur keramīdus un cinku, dabīgus mikroelementu glabātājus, kā aļģu, bambusa, sarkanās tējas ekstraktus, žožoba un ilang-ilang eļļas. Jaunu pielietojumu atrada bišu vasks, gurķu ekstraktu un pērļu drumstalas.

Ja Jūsu nagi ir vāji,trausli un bojāti, tad jau pēc vienas Japānas manikīra procedūras tie izskatīsies nesalīdzināmi labāk –tie kļūst spīdīgi, atgūst veselīgu krāsu un kļūst daudz stiprāki.

Pēc 4-5 procedūrām var atjaunot pat ļoti novājinātus un bojātus nagus! PIRMS:Neapkalpojam klientus ar nagu infekcijām PĒC:Nav nepieciešams


Cenas

Japānas manikīrs 23.00 EUR