ĀDAS ATTĪRĪŠANA AR MIKRODERMOBRĀZIJAS KRISTĀLIEM

Mikrodermabrāzija – kam tā ir piemērota un kādas problēmas novērš?

Mirkrodermabrāzija, ko dēvē arī par ādas slīpēšanu, ir sejas procedūra, ar kuru var tikt novērsti pigmenta plankumi. Efektīvāk zūd pigmenti, kas radušies saules vai hormonu ietekmē, piemēram, grūtniecības laikā. Jāņem vērā, ka visātrāk un parasti pilnībā izdodas novērst pigmenta plankumus, kas izveidojušies nesen, jo savlaicīgāk veiksi mikrodermabrāzijas procedūru, jo labāks būs rezultāts.

Mikrodermabrāzija arī atjauno ādu – izlīdzina sīkās grumbiņas – ap acīm, muti un uz pieres, kā arī nodrošina liftinga efektu – paceļ un nostiprina sejas ovālu.

Mikrodermabrāzija bieži tiek veikta arī sievietēm gados, kam problemātiskā ķermeņa daļa ir plaukstas, jo uz tāmpigmenta plankumi ir visuzkrītošāk pamanāmi. Tiesa, ādas novecošās dēļ radušies pigmenta plankumi, (kam visvairāk ir pakļauta seja, kakls, dekoltē zona, plaukstas), ar mikrodermabrāziju var tikt padarīti vizuāli neuzkrītošāki, taču tos ne vienmēr izdodas pilnībā novērst.

Mikrodermabrāzija palīdz mazināt un arī pilnībā novērst strijas, ko visbiežāk ietekmē grūtniecība, kā arī strauja svara zaudēšana vai pieņemšanās svarā. Mikrodermabrāzijas laikā var tikt apstrādātas problēmzonas – dibens, vēders, krūtis, roku augšdelmi. Šajās ķermeņa daļās sen izveidojušās (vecas) strijas var tikt padarītas vizuāli neuzkrītošākas, savukārt nesen izveidojušās (jaunas) strijas ar mikrodermabrāziju var novērst pilnībā.

Mikrodermabrāzija ir piemērota cilvēkiem, kam diskomfortu rada piņņu rētas uz sejas, pēc procedūras āda kļūst līdzenāka, piņņu rētas -vizuāli neuzkrītošākas. Tieši tādēļ šo procedūru iecienījuši arī vīrieši, jo viņiem biežāk ir piņņu radīti ādas bojājumi. Kā arī vīriešiem mikrodermabrāzija ir ļoti noderīga, jo novērš ādā ieaugušus bārdas rugājus. Jau pēc pirmās procedūras bārdas rugāji vairs neieaug ādā.

Mikrodermabrāzija var tikt veikta jebkuram cilvēkam, tai skaitā grūtniecēm un cilvēkiem, kam ir alerģiska āda, jo procedūras laikā mehāniski iedarbojas uz ādu, netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas vai lāzeri.


Cena

Mikrodermabrāzija 90min 55.00 EUR