Augļskābes

Ar augļskābēm tiek noārdīta ādas virskārta jeb ragu slānis. Augļskābju pīlingu iesaka arī sievietēm ar vīstošu ādu, turklāt ar to var likvidēt pigmentācijas plankumus un samazināt ādas taukainību.

Pīlingu var veikt pat plānas un jutīgas ādas gadījumā, jo augļskābju procedūru mērķis ir ne tikai nolobīt ādas virskārtu (cilvēkiem ar plānu ādu tā ir neliela), bet galvenokārt – stimulēt procesus dermā (ādas vidējā slānī) – ražot kolagēnu un paaugstināt ādas elastību.

Pīlinga iedarbībā raga slānis tiek noārdīts, toties derma kļūst biezāka, tādējādi atjaunojas arī ādas virsējā kārta – jau biezāka, ar veselīgāku toni, reljefs ir līdzenāks, krunciņas – mazākas. Pīlingu ar augļskābēm var veikt arī profilaktiski – liekot šūnām strādāt aktīvāk.

Pīlinga sastāvā pārsvarā ir glikolskābe, pievienota tiek arī citronskābe, ābolskābe, vīnskābe vai pienskābe, un tās visas iegūst no dabiskām izejvielām – āboliem, citrusaugļiem, dzērvenēm, kļavām, cukurniedrēm un citiem augļiem.

Pirms un pēc procedūras

Tā kā augļskābes pīlings ir gana agresīva procedūra, kursa laikā jācenšas izvairīties no citiem ārējiem apstākļiem, kas varētu ietekmēt ādas stāvokli. Dienu pirms pīlinga nav ieteicams apmeklēt pirti, baseinu  un doties slēpot vai pastaigāties aukstumā un vējā. Arī pēc procedūras nav ieteicams apmeklēt pirti, baseinu, solāriju, un tiem, kam ir plāna āda, procedūras dienā nevajadzētu lietot alkoholu – sejas asinsvadi var paplašināties, āda kļūt sarkana, turklāt apsārtums var būt noturīgs.  Ja kādreiz piedzīvota alerģiska reakcija uz konkrētu augļskābi, piemēram, citronu, tad AHA pīlings un AHA kosmētika nav ieteicama.

Augļskābe var izraisīt apsārtumu un piepampumu arī tad, ja āda nav vesela, piemēram, ir hroniska dermatīta saasinājums.


Cena

Tīrīšana araugļskābēm 90min 40.00 EUR